DAITSU ADDH 10

523 x 343 x 262 mm
Časovač
Displej

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

spolehlivý, plně mi vyhovuje již několik let, nyní jsem zakoupil dva nové pro dceru a syna. . .

• , zakoupeno v CVB Ventilátory-shop.cz

rychlé doručení, balík v pořádku
    výrobek funkční a splňuje očekávání
    takže palec nahoru

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Zatím dobrý.
    • U časovače by mohlo být nastavení na každý den (z popisu jsem to nepoznal, že tomu tak není). Vyřešil jsem to časovým spínačem

Objem kondenzační nádrže
Rozměry
523 x 343 x 262 mm
Časovač
Displej

Odvlhčovač Daitsu ADDH 10 svým výkonem denně odstraní až 10 l vlhkosti v prostorách až do 14 m2.

Displej odvlhčovače je vybaven světelnými kontrolkami a při výběru funkce Vám vydá potvrzovací tón. Na displeji se navíc díky automatickému hydrostatu zobrazuje skutečná vlhkost v  % (s přesností +/-5%). Vlhkost v místnosti lze nastavit mezi 35% - 80%. Odvlhčovač je doporučeno používat při teplotách mezi +5 – 35 °C.  Díky vysoušení vzduchu dokáže odvlhčovač zabránit vzniku nežádoucích plísní a udržet v prostorách zdravé prostředí. Přístroj je také vybaven funkcí nepřetržitého provozu, pokud to situace vyžaduje.

Odvlhčovač je vybaven funkcí automatického vypnutí, pokud se nádržka na kondenzát naplní (při 4l tekutiny) nebo pokud se přístroj dostane do vodorovné polohy, takže nikdy nehrozí přetečení nebo vytečení obsahu nádržky. Odvlhčovač Vás navíc před vypnutím upozorní na plnou nádržku alarmem po dobu 10 sekund, nikdy se tudíž nemusíte obávat, že byste si naplnění nádržky a následného vypnutí přístroje nevšimli. Při provozu ve velmi vlhkém prostředí nebo pokud nechcete mít starost s vylíváním nádržky na kondenzát lze přístroji nainstalovat stálý odtok vody pomocí odtokové hadice, kterou připojíte na odtokovou přípojku např. v podlaze.

Další šikovnou funkcí, kterou odvlhčovač disponuje je zabudovaný indikátor vyčištění filtru, kdy Vás přístroj cca po 250 hodinách provozu upozorní, že je nutné filtr očistit ve vlažné vodě pro správnou funkci přístroje.

Náhlý výpadek elektrické energie Vás již nemusí trápit, neboť je odvlhčovač vybaven funkcí automatického restartu, kdy si pamatuje poslední nastavení před výpadkem a při jeho zapnutí odpadá starost s novým naprogramováním.

Mezi výhody, které nejvíce oceníte patří nízké pořizovací náklady, malá spotřeba elektrické energie, snadná přemístitelnost díky nízké váze a zabudovaným kolečkům, časovač pro automatické zapnutí nebo vypnutí odvlhčovače po 2 nebo 4 hodinách a také jeho nízká hlučnost max. 43dB.

Prodloužená záruka na 3 roky zdarma, po registraci výrobku. Bližší informace budou zaslány po zakoupení zboží.

Vlastnosti produktu

Display se světelnými kontrolkami. Při výběru funkce vydává odvlhčovač potvrzovací tón

ALARM: zvuková signalizace při plné nádrži na kondenzát (po dobu 10 sekund).

Ekologické chladivo.

FILTR: Indikátor vám připomene, kdy je potřeba vyčistit filtr (až 250 hod provozu).

Na display se zobrazuje skutečná vlhkost v % (s přesností +/-5%)

Nastavení vlhkosti mezi 35% - 80% HR (relativní vlhkost) nebo funkce nepřetržitého provozu.

Funkce časovače.

• BUCKET FULL: indikace plné nádržky na kondenzát.
  • AUTODEFROST: automatický systém odmrazování.

Automatický restart při výpadku el. energie. Jednotka se při zapnutí vrátí do posledního nastavení.

FAN SPEED: rychlost ventilátoru ve třech úrovních.

Automatické vypnutí vysoušeče, pokud je nádržka na kondenzát plná, nebo pokud není přístroj ve vodorovné poloze.

Hmotnost netto: 10 kg

Hloubka: 270 mm

Šířka: 343 mm

Výška: 523 mm

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Odvlhčovač skutečně naakumuluje vodu za krátkou dobu.
    • hlučnost

Vody proteklo, bohužel s plísní v našem bytě to ani nehlo, bylo nám doporučené spíše kvalitnější topení.

Rozhodně nedoporučuji nákup na chytry-obchod.cz Po objednávce mi zavolali, že mají jeden, který byl na prodejně rozbalen a 5 minut ukázán v chodu zákazníkovy. Byla mi poskytnuta sleva 200 kč. Po doručení domů, jsem zjistila, že již ho někdo doma měl- podle adres na krabici, a dle špinavosti ve vnitřních částech odvlhčovače byl používán nejméně půl roku. Nákup jsem provedla přes Heureku, a bohužel není kde uvést recenzi, na dotazy nepřišla odpověď. CHYTRY-OBCHOD.CZ hodnotím jako VYČŮRANÝ OBCHOD.

• , zakoupeno v CVB Ventilátory-shop.cz

• - příznivá cena
    • - dostačující výkon
    • - spotřeba
    • - hluk

Koupeno do dětského pokoje kvůli problémům s plísní v rozích, kde víc prochladne zeď a sráží se tam vlhkost, což je problém jen v zimní sezóně. Předpokládám, že méně vlhkosti ve vzduchu by mohlo problém vyřešit. Odvlhčovač je zapojen ve spínací zásuvce, kde je nastaven denní čas spouštění a vypínání v době, kdy nejsme doma a také běží „noční proud“ a funguje to bez problémů. (toto jsem se nikde nedočetl a nebyl jsem si jistý, zda to bude fungovat) Nádobka na vodu je dost velká a poprvé mě překvapilo kolik tam bylo za těch pár hodin použití vody. Jde hůř vyndat a zandat, ale to není žádný problém a spíš z toho mám kladný pocit než záporný, že je to takové festové :-). Hluk je vyšší než jsem čekal. Samotný kompresor je určitě hlučnější než lednice a čím vyšší stupeň ventilátoru, tím také vyšší hluk. Na plný výkon bych určitě v té místnosti nechtěl být delší dobu. Přístroj nasává vzduch ze své zadní části přes prachový filtr a na pravé straně jej vyfukuje ven. Za mě tedy mohu doporučit a doufám, že nějakou rozumnou dobu také vydrží pracovat.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Funguje tak jak má
    • Velká nádržka na vodu
    • Jednoduché ovládání
    • Co se týče mě a mých potřeb, zřejmě jsem to přecenil a měl jsem koupit zařízení s menší nádržkou (a tím pádem asi za méně peněz)
    • Špatně se vyndavá nádržka s vodou, ale to je spíše takový folklór, který je tu často v recenzích zmiňován, nenechte se tím odradit.
    • V příručce se píše, že odvlhčovač je třeba umístit cca metr (nebo půl?) od pevné překážky - stěny, nábytku atd. To mi trochu přijde jako problém. Teď máme postel odsunutou kvůli vlhkosti, takže tam je prostor, ale až ji vrátíme, jsem zvědav jaká bude účinnost.

Zatím mám neutrální pocity, ale jsem spokojen. Vlhkost zrovna není příliš vysoká, nejvíc ukáže asi podzim, kdy bývá před zahájením topné sezóny nejvíc vlhko nebo trvale deštivé dny. Zatím jsem odvlhčovač pouštěl většinou jen na noční proud a nějakých pár deci mi to odvlhčilo. Také je vidět, že vlhkost na zemi už zmizela.

• , zakoupeno v EVA.cz

• jednuduchý, tichý, plně funkční
    • trochu horší vytahování zásobníku s vodou

vhodný pro všechny, kteří potřebují snížit vlhkost v bytě a nepotřebují složitá a drahá řešení

• splnil očekávání dle recenzí
    • nic, samozřejmě ventilátor hučí ale nic strašného to není

Jsme absolutně spokojen po 3 měsících od zakoupení. Během letošní zimy nám zvlhl roh v dětském pokoji a po několika málo dnech se objevila plíseň v poměrně velkém rozsahu, větrání nepomáhalo a savo zabralo tak na 4 dny. Po zakoupení jsem v našem bytě 68 m2 ve dvou místnostech začal vysoušet, vždy k večeru cca 4-5hod. denně. Vlhkost za 14 dní klesla ze 70% na 55%. Nyní v kombinaci s větráním okny nechávám zapnuto 1-2hod. denně a vlhkost se drží na 50-55%. Sušení prádla na věšáku v jídelně absolutní bomba, nechám foukat na prádlo po vyndání z pračky asi 2,5-3hod.,ráno žádné zamlžené okna, večer sbíráme suché.
    Opravdu doporučuji, vyřeší velké starosti.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• zobrazení akt.vlhkosti
    • dostatečný objem nádržky
    • přehlednost-snadné ovládání
    • dobrá funkce
    • trochu horší vyjímatelnost nádržky

Poměr cena / výbava.Jinak není co dodat