DAITSU ADDH 20

480 W
Rozměry
343 x 270 x 523 mm

• , zakoupeno v zazdravim

• Splňuje přesně to, proč jsem ho pořizoval. Snížení vlhkosti v bytě a zamezení tvorbě plísní. Používám tři týdny a již se plíseň neobjevuje. Pro mne naprostá spokojenost.
    • Mírně hlučný, ale dá se.

• Velice účinný odvlhčovač

Výrobek po zapojení odvlhčil za cca 6h 3l vody.Okna se tolik nepotí a není cítit vlhkost na zdivu ani ve vzduchu.Za ty peníze opravdu účinný.Na spaní to není,ale přez den hlučnost v pohodě.Super možnosti časovače takže ho zapnu a on se sám vypne.Jednoduchá obsluha.Používáme v ložnici.

• Přenosný, jednoduchá obsluha
    • Nevím

Výborný, hodí se i k sušení prádla.

Objem kondenzační nádrže
Rozměry
343 x 270 x 523 mm

Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 -

Mobilní odvlhčovač Daitsu ADDH 20 DIG

Display se světelnými kontrolkami. Při výběru funkce vydává odvlhčovač potvrzovací tón
ALARM: zvuková signalizace při plné nádrži na kondenzát (po dobu 10 sekund).
Ekologické chladivo.
FILTR: Indikátor vám připomene, kdy je potřeba vyčistit filtr (až 250 hod provozu).
Na display se zobrazuje skutečná vlhkost v % (s přesností +/-5%)
Nastavení vlhkosti mezi 35% - 80% HR (relativní vlhkost) nebo funkce nepřetržitého provozu.
Funkce časovače.
BUCKET FULL: indikace plné nádržky na kondenzát.
AUTODEFROST: automatický systém odmrazování.
Automatický restart při výpadku el. energie. Jednotka se při zapnutí vrátí do posledního nastavení.
FAN SPEED: rychlost ventilátoru ve třech úrovních.
Automatické vypnutí vysoušeče, pokud je nádržka na kondenzát plná, nebo pokud není přístroj ve vodorovné poloze.

Technické specifikace mobilního odvlhčovače Daitsu ADDH 20 DIG:

2,1

Chladivo

R134A

• , zakoupeno v zazdravim

• Mírně hlučný, ale dá se.

• Velice účinný odvlhčovač

• Přenosný, jednoduchá obsluha
    • Nevím

Výborný, hodí se i k sušení prádla.

tichý chod

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Malý, kompaktní, dostatečně výkoný pro naši provozovnu (cca 45 sqm)
    • Zatím běží nepřetržitě cca 14 dnů a zcela bez problémů
    • Skvělý poměr cena / výkon
    • Nasávání vzduchu zezadu, výfuk vzduchu do boku. Pro naše potřeby by to bylo výhodnější přesně opačně. Ale to se samozřejmě u výrobku tohoto typu nedá ovlivnit a nechceme ani, aby to bylo chápáno jako vada.
  • , zakoupeno v domacitechnika.cz

Již mám třetí kus. Fungují bez problému, téměř permanentně. Jedinou údržbou je vylévání vody :)

• Design, velka nadobka, kolecka, madlo, pamet, prehledne ovladani, dobre citelny display, bocni vyvod..
    • Velice slaby vykon!!!
    • Jestli konkretni muj kus, nebo celkove tento typ netusim..

Odvlhcovac potrebuji parkrat do roka ve sklepe-obdobi destu.. abych si nemusel zase pujcovat Sinclair- ten obly, typ ...16, taky prodavany zde v topce,koupil jsem si tento svuj. Prijemne me prekvapil temi positivy, ale velice zklamal vykonem. Za dva dny nepretrziteho provozu na max vykon udelal necely 3litry vody. Zapujcil jsem tedy znovu Sinclair, umistil oba do sklepa metr od sebe, oba nastavili stejne, dal oboum stejny kbeliky,cca 5L a zapnul. Za dvanact hodin tento vyrobek nadne kbelicku, max 1L a vedle toho Sinclair- kbelicek pretykal uz nejaky ten cas na zem..
    Bohuzel zbozi vracim..

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Kvalitní provedení, nízká hlučnost a nízká spotřeba energie, kolečka a madlo na snadné přenášení, dobré recenze, doporučení kolegy v práci i eshopu, kde jsme kupovali.
    • Po 2 měsících provozu žádné proti

Pro tento odvlhčovač jsme se rozhodli na základě velmi kladných recenzí tady na Heurece (94%) a na základě doporučení prodejce (na základě zkušeností ostatních kupujících a nízké poruchovosti) a jsme velmi spokojeni.
    Používáme v bytě, kde se vaří a suší prádlo, vlhkost nám v zimě způsobovala orosená okna a tvorbu plísní, někdy byla až 80%. Nyní udržujeme vlhkost na 55% a je po problému, přístroj zapíná a vypíná sám, dle aktuální vlhkosti. Zapůjčili jsme ho i na týden rodičům, když jim ve sklepě praskl bojler a i při havárii fungoval naprosto bezproblémově a spolehlivě, napojil se přímo na odpad a běžel bez přerušení 5 dní v kuse bez starostí s vyléváním nádržky na kondenzát.
    Za zajímavou cenu nadstandardní výrobek.

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

Zakoupil jsem odvlhčovač DAITSU ADDH 20. Funguje přesně tak, jak jsem si představoval a má. Cením si vysokého výkonu i způsobu ovládání. Vylévání nádržky s kondenzátem je bez problémů, nemohu potvrdit negativní zkušenosti některých dalších uživatelů.

• Funguje tak jak je v popisu výrobku, naprostá spokojenost.
    • Výborný servis
    • Nízká spotřeba el.energie

Odvlhčovač funguje jak má, vlhkost doma se nám ustálila na 50%. Běží cca 3 hodiny denně, nízká spotřeba el.energie. Bydlíme v nezateplené bytovce, kde jsme měli přes zimu vlhkost běžně 80% a zatuchaly věci ve skříni.

Ulomilo se mi mou vinou kolečko, vysoušeč mi spadl na schodech. Volala jsem na servis a do druhého dne mi dorazilo kolečko nové. Velmi profesionální a příjemné jednání. Recenzi píšu později (mám odvlhčovač již přes rok), jsem ráda, že jsem si výrobek koupila, že funguje dobře záruční i pozáruční servis a není to jak u některých dovážených výrobků z Číny, že když se něco pokazí, již se nedovoláte náhradního dílu.

Spokojenost!