Domo DO 340 DH

370 x 570 x 270 mm

funguje.

• rychlost zaslání
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Splňuje naše požadavky , odvlhčení je docela v krátké době, filtr vzduchu také. Podle několika recenzí na Netu
    • Jako jedinou nevýhodu bychom označili informace černými písmeny nad příslušnými světelnými body. Na tmavém podkladu nejsou označení bez osvětlení baterkou čitelná.

Odpovídá potřebám v naší domácnosti.
    Po týdnu provozu se nedá mluvit o zkušemostech.
    Užívání denně podle potřeby a bez problémů.
    Produkt bychom doporučili.

Rozměry
370 x 570 x 270 mm

Odvlhčovač vzduchu - DOMO DO 340 DH

Made in Belgium

Vlhkost vzduchu, která se dlouhodobě pohybuje nad 60% znepříjemňuje obytné prostory a může být původcem skrytých nebezpečných plísní. Díky teplotním rozdílům se zpravidla vlhkost ve vzduchu projeví v méně vyhřívaných místnostech. První viditelná a výstražná znamení jsou například zvlhlé oblečení, zatuchlý zápach, skvrny na stěnách nebo na nábytku. Od 70% vlhkosti vzduchu se tvoří plíseň a již od 60% vlhkosti vzduchu se vytváří koroze na kovových předmětech. Příliš vlhký vzduch může vést k mnoha problémům a vytápění tomu bohužel nezabrání: vzduch se sice ohřeje, ale zůstane vlhký. Pokud je venku suchý vzduch pomůže větrání, ale ne vždy je to možné a venku je hezky. Lepší a cenově výhodnější je použití vysoušeče vzduchu. Porovnejte si sami náklady na pořízení a spotřebu kvalitního vysoušeče vzduchu s náklady za sanaci při výskytu plísně s možnými zdravotními riziky.

Technické vlastnosti:

Výkon vysoušeče je až 20l /1den při 340W příkonu

Automatický hygrostat.

Zásobník na vodu – 5 l, ukazatel stavu hladiny a praktická rukojeť.

Vysoce kvalitní kompresor s bezfreonovým chladivem R134a.

Maximální výkon odvlhčení vzduchu 830 g/h odpovídá 20 litrům/den, při ca.35°C a při relativní vlhkosti vzduchu nad 90%.

Automatické vypnutí při snížení vlhkosti pod 60%.

Automatické odtávání.

Časovač. 4 volitelné programy.

Velikost místnosti až do 270 m3.

Teplotní rozsah působnosti 5°C – 35°C.

Vnější obal: plast.

Včetně přípojné hadice – možnost odvodu vody.

Snadný přístup k omyvatelnému vzduchovému filtru – opětovně použitelný.

Automatické vypnutí, signalizační kontrolky při plném zásobníku.

Akustický signál, pokud není zásobník na vodu správně nasazen.

Výsuvná rukojeť.

• Barva: bílá/stříbrná.
  • Rozměry přístroje (š x h x v): 37 x 27 x 57 cm
  • Hmotnost: 13 kg
  • El. připojení: 230 V / 50 Hz / 340 W
  • Příkon: 340 W
  • Průtok vzduchu ca.: 140 m3/h
  • Hlučnost chodu: 48 dB(A)

Přiloženo v dodávce:

Odvlhčovač

Síťový adaptér

Český návod

Jsou-li vysoušeče instalovány v místech s teplotou nižší než ca. 14°C, mají slabší přístroje problém vlhkost z místností odstranit a pracují s podstatně nižší efektivitou.

Údaje od výrobce ohledně rozsahu působnosti (5°C – 35°C) jsou v pořádku a vysoušeče pracují, ale otázkou zůstává, jakým způsobem „pracují“? Praktické testy většiny na trhu dostupných přístrojů dokazují, že není rozumné pořizovat si ten nejlevnější vysoušeče vzduchu. Co tedy na první pohled vypadá stejně, při praktickém používání ukáže v kvalitě obrovské rozdíly.

2zákazníci nedoporučují produkt

funguje.

• perfektní, měl jsem půjčený profi, šlape stějně

ty dementi co to kritizují, tak těm bych nedal do ruky ani hadr na nádobí. Přečtěte si návod tupci, než něco napíšete.

• rychlost zaslání
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Odpovídá potřebám v naší domácnosti.
    Po týdnu provozu se nedá mluvit o zkušemostech.
    Užívání denně podle potřeby a bez problémů.
    Produkt bychom doporučili.

Maká perfektně, doporučuji.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Vysoký výkon, jednoduché ovládání, vzhledem k rychlému snižování vlhkosti má poměrně tichý chod a stačí ho používat pouze na noční proud. Dobrá cena.
    • Ostré kraje plastů. Při té ceně to lze tolerovat.

Vsadil jsem na recenze u tohoto typu odvlhčovače a dobře jsem udělal. Používáme ho v domku ( 3 místnosti a koupelna) 14 dní a vlhkost je tatam. Nerosí se okna, zlepšila se kvalita vzduchu a netvoří se plísně. (Vlhkost jsme měli 78 % i při větrání 3x denně).
    První týden jsme ho používali s přestávkami celý den a někdy i v noci. Nyní jej zapínáme hlavně v kuchyni při vaření, v koupelně nebo při dosoušení prádla. I při provozu pouze na noční proud 4 hod odpoledne udržíme vlhkost pod 65% Člověk se až diví, kde se bere pořád tolik vody.
    Měli jsme půjčený odvlhčovač 180 W a i při jeho používání 24 hod. denně je mezi ním a DOMO 340 DH propastný rozdíl ve výkonu.

• , zakoupeno v EVA.cz

Zatím se vysouší po povodní,

• 20l za 24h

velký výkon oproti konkurenci

• , zakoupeno v EVA.cz

Skvěle odvlhčuje, používám i na sušení prádla, protože sušíme v bytě. Kdyby měl kolečka, byl by 100%ní :-).

• , zakoupeno v EVA.cz

• Vysoký výkon odvlhčení.
    • Je možné použít na sušení prádla.
    • Výborný poměr výkon/spotřeba elektřiny.
    • Má časovač.
    • Možný vývod přímo do odpadu.
    • Po výpadku napájení nepokračuje v navoleném programu.
    • Trochu spartanský vzhled.
    • Nelze regulovat otáčky ventilátoru - tj. hlučnost.

Výborný produkt, funguje perfektně. V místosti s cca 23C odvlhčí vzduch během 2 hodin cca 2 litry vody a spotřebuje cca 600W, tj. cca 2Kč/hod při plném výkonu (mód sušení prádla). Mám ho už nejen já, ale doporučil jsem jej kolegovi z práce, který si taky pochvaluje. Další výrobek má i bratr, a taky spokojenost. Drobné nevýhody má (vzhled, trochu hlučnější), ale jinak musím říct, že funguje na 100%. Ještě před tímto odvlhčovačem jsem měl nějaký DeLongi a jiný, ale to odvlhčilo max. 1/3 toho, co zvládne tahle mašinka. Pouštím ji na cca 2 hodiny denně po sprchování, a rámy oken už mám suché a bez plísní.