Fagor DH-10D

- používam ho teprve pátý den, plně spokojený
    - produkt se mi používá výtečně
    - doporučil bych tento produkt i ostatním

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Skutečně účinný v koupelně cca 4x4 m.
    • Automatické vypínání po dosažení nastavené vlhkosti funguje podivně (resp. nefunguje).

Až na automatické nevypínání mohu doporučit.

Objem kondenzační nádrže
240 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

FAGOR DH-10D

Odvlhčovač vzduchu.

Maximální kapacita odvlhčování v kompaktní velikosti. Práce na maximální výkon s minimálním hlukem .

Díky digitálnímu panelu je obsluha jednoduchá a intuitivní, veškeré informace máte na očích.

Váš přístroj můžete nastavit tak, aby fungoval samostatně a nepřetržitě.

PARAMETRY DH-10:

Schopnost odvlhčení: až 10 l / den.

Digitální displej a ovladač.

Elektronická kontrola vlhkosti.

Indikátor relativní vlhkosti prostředí a teploty.

Automatické vypnutí, je-li nádržka plná.

Chladivo R-134a, šetrné k životnímu prostředí, bez CFC a HCFC.

Systém nepřerušované drenáže do odtoku.

Automatické ovládání rozmrazení.

Vyjímatelný a omyvatelný filtr na nečistoty.

Kolečka pro snadné přemístění.

Příkon: 240 W.

3zákazníci nedoporučují produkt

• externí vývod
    • madlo pro přemístění
    • přiložená hadice 0,5m pro ex. vývod
    • vypnutí celého systému odvlhčení podle nastavené vlhkosti
    • jednoduchost (stačí vědět do znamenaji tlačítka a jak se vyndavá filtr a nádobka na vodu, co znamenaji jednotlivé kody které se mohou zobrazit a asi tak 70% z toho se dá pochopit i bez manuálu)
    • funguje na spínaci hodiny
    • Kolečka pro posuv
    • hluk
    • spotřeba

Koupil jsem si tento odvlhčovač do sklepa a tam ho testoval závěr je ten že splňuje všechny moje požadavky a ty byly externí vývod
    funkční odvlhčení - sklep byl větrán poté kompletné uzavřen za 13 hodin jsem odvlhčil 2litry vody
    úplné vypnutí přistroje - tento udaj jsem na celém internetu nebyl schopen sehnat a v poradně píšou že se vypne kompresor ale větrák stále běží ano běží ale asi tak 3 minuty poté se vypne a svítí pouze display s aktuální vlhkosti
    spínaci hodiny - po vypnutí a zapnuti si přístroj pamatuje že byl zapnutý a jakou měl nastavenou hodnotu vlhkosti.
    Nevýhody:
    kolečka - na plovoučce se mu asi nelíbylo kde stoji tak se mírně přesunul :-) polistiren z krabice problém vyřešil
    Hluk - mám to ve sklepě tak mi to nevadi aspoň vím že jede když se jdu podívat na jeho odvedenou práci.
    Spotřeba - čtvrt kilowaty není zrovna málo ale je to pro dobrou věc a taky nepojede celou dobu na max.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• zaznamenali jsme nerosení oken v našem starém domečku

- používam ho teprve pátý den, plně spokojený
    - produkt se mi používá výtečně
    - doporučil bych tento produkt i ostatním

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Skutečně účinný v koupelně cca 4x4 m.

Až na automatické nevypínání mohu doporučit.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

vysoušeč není schopen vysušit místnost pod hodnotu vlhkosti 65%. Nedoporučuji

• , zakoupeno v Euroelektro.cz

• funguje
    • nejde použít se spínacími hodinami na využití noč. proudu
    • hlučný
    • po 2hod. provozu se údaje o vlhkosti v porovnání s dalším měřičem liší až o 10%

nechal jsem se ovlivnit ostatními zákazníky

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Nízká cena, spotřeba, relativně i hlučnost - dle parametrů.
    • ----

Vše funguje tak, jak má. Nevěřila bych, že máme takovou vlhkost v bytě, splňuje veškeré požadavky.

• Odvlhcovac opravdu funguje, jsem šokován když za 10hpdin provozu odvlhcil celou nádobu na vodu tj. 1,7 litrů. Moderní design. Digitální display.
    • Ukazatel vlhkosti ukazuje o 5-10%méně než digitální vlhkoměr v byte na zdi

Doporučuji všem., kteří mají problém z vlhkostí v bytě nás problém z plísní a vlhkosti je zcela vyřešen a zároveň ušetříme i za energie, protože má pouze 240W ale odvlhcovany vzduch znova ohřívá, tím pádem se udržuje teplota v bytě cca +-1°

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

Vyborny vykon za dobru cenu.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Podle mne velmi účinný a po roce provozu pořád perfektní a je poznat jeho práce-účinný.

V provozu tichý a hodně účinný,hlavně ve starších chalupách!!!