Midea/Comfee MDF2-20DEN3

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Cena / výkon odvlhovani
    • Možnost připojit rovnou k odpadu

• Perfektní výrobek

produkt jsem si vybral na doporučení. Dobrý výrobek.

Objem kondenzační nádrže
400 W
Rozměry
340 x 225 x 480 mm

Odvlhčovač Midea/Comfee MDDF-20DEN3 20l/24h

Odvlhčovač Midea Comfee MDDF-20DEN3 s kapacitou odvlhčení 20 litrů za 24 hodin je nepostradatelný pro odvlhčování vlhkých místností.

Odvlhčovač je vhodným pomocníkem při likvidaci plísní v koupelnách, prádelnách, kuchyních a špatně větraných místnostech. Užitečný může být při vysoušení po malování nebo po zatopení sklepů. Relativní vlhkost vyšší než 65% má negativní vliv na lidský organismus a zvyšuje riziko tvorby plísní.

Odvlhčovač je vybaven 3 l nádržkou na kondenzát s průsvitným indikátorem vodní hladiny a protiprachovým filtrem, který je možné kdykoliv vyjmout a vyčistit. Konstantní hladina vlhkosti je zajištěna pomocí zabudovaného senzoru vlhkosti.

Multifunkční odvlhčovač s funkcí autoodmražení pracuje při teplotě v rozmezí od 5 - 35°C. Výhodou je velmi nízká hlučnost.

Jak odvlhčovače fungují:

Průsvitný indikátor vodní hladiny

Možnost stálého odvodu vody

Omyvatelný filtr

Elektronické ovládání

Technické informace:Ovládání: Elektronické Rozměry š x v x h (mm): 350 x 510 x 245 Napětí (V): 220-240 Displej: Ano Barevné provedení: Bílo - černá Hmotnost (kg): 14 Hlučnost (dB): 45 Příkon (W): 400 Provozní teplota (°C): 5 - 35 Výkon odvlhčovače (l/24h): 20 Autorestart: Ano Automatické odmražení: Ano Odvod kondenzátu: Ano Prachový filtr: Vyjímatelný, omývatelný Indikátor vodní hladiny: Ano Objem nádoby na vodu (l): 3

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v domacitechnika.cz

Jsem spokojen.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Cena / výkon odvlhovani
    • Možnost připojit rovnou k odpadu

• Perfektní výrobek

produkt jsem si vybral na doporučení. Dobrý výrobek.

• , zakoupeno v tomados

• Perfektní. Vše funguje jak má.

Určitě doporučuji ke koupi

• Skvělý výkon
    • Velmi pomohl, plísně se již neobjevují
    • Hluk, ale konkurence bude při stejném výkonu na tom asi podobně

Mám ho 2 roky.Velmi mě překvapil svým výkonem-pochytá opravdu hodně vody. Jednoznačně doporučuji.Splňuje to, co jsem očekával, ba i předčil mé představy.

• Dobry vykon pri odvlhcovani
    • Dodanemu odvlhcovaci nefungovaly tlacitka pro nastaveni pozadovane vlhkosti. Proto jsem reklamoval a zakoupil odvlhcovac od jineho vyrobce

Pokud nenarazite na vadny kus jako ja, tak svou praci asi odvede.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Zatim spokojenost.
    • Trošku jako ventilator, ale jde to.

Jinak v pohodě.

• , zakoupeno v Alza.cz

• výborně odvhčuje
    • vyšší hlučnost

Dobře odvlhčuje v bytě. Za krátkou chvíli je v nádržce spousta vody (destilované pro další použití :-)).
    Používání je velmi jednoduché.
    Určitě doporučuji.
    Trochu vadí vyšší hlučnost, ale dá se to vydržet.

• výkonný, intuitívne ovládanie, ľahko prístupná nádrž na vodu
    • zmätočný návod, hluk, rezonancia plastov v oblasti prachového filtra(pravdepodobne stačí podložiť niečo pod rámček samotného prach. filtra)

Potreboval som si znížiť vlhkosť v byte, ktorý bol komplet zrekonštruovaný a v zime sa začali tvoriť plesne kvôli vysokej stavebnej vlhkosti. Tento konkrétny som si vybral kvôli prijateľným rozmerom, nerušiaci design(bez kadejakých zbytočných modrých diód/displejov), vysoký výkon, pomerne dobrá cena oproti ostatným značkám, absolútne bezproblémové a nekomplikované vyberanie nádoby s vodou, taktiež ľahko prístupný prachový filter

• základní funkci-odvlhčování plní dobře,
    • je to poměrně výkonné zařízení
    • nekomfortní ovládání
    • nedostupnost servisu v ČR

Zařízení jsem vrátil do e-shopu, protože když jsem zjistil, že na výrobky MIDEA COMFEE není v ČR záruční ani pozáruční servis. Při záruce 2 roky a poř. ceně zařízení cca. 5 tis. Kč,
    je to hodně riskantní koupě.