ROHNSON R 9120

Příkon
280 W
Časovač
Displej

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Výkon versus pořizovací cena versus spotřeba energie a náklady na provoz. Nutno však vycházet z odvlhčovaného prostoru (u mě je to cca 30 m2, resp. 75 m3).

V návodu by mělo být lépe popsáno, jak nastavit požadovanou vlhkost, resp. kdy jsou aktivni tlačítka "+" a "-". Že nesmí svítit žádná kontrolka 3 režimů (spaní, obývák, suterén ), ani kontrolka na kontinuální odvlhčování . Dané info jsem vyhledala až v poradně jako odpověď na dotazy, návod v tomto není přehledný a úplný.

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• jsem velice mile překvapena účinností , okna už nejsou orosená ,celkově to vytáhlo vlhkost ,za mě obrovská spokojenost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Hlučnějsí větrák. Nelze spát ani když je přístroj ve vedlejším pokoji a navolen sleep mód. Jinak odvlhčuje parádně.

Objem kondenzační nádrže
Příkon
280 W
Časovač
Displej

Odvlhčovač vzduchu R-9120 vhodný do místnosti až 100 m2 s výkonem až 20 litrů za den.Odvlhčovač R-9120 lze nastavit do různých pokojů pro vaši plnou spokojenost.Objem sběratelné nadoby na kondenzát u odvlhčovače vzduchu R-9120 je 4,2 litrů.

Technické parametry:

Výkon odvlhčování (35°C 80% RV): 20 litrů/den

Vhodné pro místnosti do 100 m²

Typ ekologického chladiva R-134A

Objem sběrné nádoby na kondenzát 4,2 l

Provozní teplota 5°C - 35°C

Ukazatel hladiny zásobníku a automatické vypnutí při naplnění nádoby

Omyvatelný filtr

Nastavitelný časovač 0,5 – 24h

Příkon 280 W

Možnost nastavení (35-80) % úrovně vlhkosti vzduchu a indikace (% RV)

Hlučnost 42 dB

Volitelný provoz v závislosti na prostoru (místo na spaní, obývací prostor, suterén)

Automatické spuštění po výpadku napájení

Kontinuální odvodnění

Automatická funkce proti zamrznutí

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• výrobek na kolečkách
    • po zapnutí vlhkost rychle klesá
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Jsem spokojeny pristroj je ok
  • , zakoupeno v MALL.CZ

odvlhčuje přesně tak jak má, je prakticky přenosný /kolečka/ Pro domácí použití bez problémů

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Ma kolecka a proto se s nim da dobre manipulovat .V baleni byla i hadice .Zapiname ho nez jdem do prace a po par dnech vlhkost klesla z 80 % na 60%

je docela tezky ,hlucnost mohla byt nizsi

• Je vynikající !!!

Z výkonu a spotřeby jsem nadšený.

• Výkon
    • Tichý chod
    • Možnost nastavení režimů odvlhčování/vysoušení

Máme postarší RD a vlhkost řešíme spoustu let a o odvlhčování a vysoušení jsem slyšel hodně ale ,,nevěřil" jsem až do doby kdy se mi naskytla možnost jednoho odvlhčovače k zapůjčení. Měsíc provozu mě přesvědčil a na vlastní oči jsem viděl co to umí. Měsíc jsem zároveň selektoval na netu který případně koupit a hlavně četl recenze . Půjčený jsem vrátil a koupil ROHNSON R 9120

• Není hlučný .Super cena

kažbý den v pokojíku 2-3litry za cca8-10 hodin neskutečné.
    Vlhkost klesá a já jásám.Doporučuji.