ARTEL EA 12M

Odvlhčovací výkon
12 l/24h

• , zakoupeno v COOL SERVIS s.r.o.

• - perfektně pracující přístroj, vlhkost v novostavbě RD se nám rapidně snížila.
    • - nyní nemám záporné poznatky

- Tento produkt jsem si vybral dle informací od spolupracovníka. Vlhkost v novostavbě RD se nám rapidně snížila díky práci uvedeného přístroje. Je celkem tichý a velmi účinný.

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Kvalita přístroje odpovídá inzerovanému.
  • , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Velikost vs. výkon, design, intuitivní ovládání.
    • ˇHůře vyjimatelná nádržka na zkondenzovanou vodu.

Tento produkt doporučuji.

Odvlhčovací výkon
12 l/24h

Vysoušeč (odvlhčovač) vzduchu s výkonem 12 l/24h a objemem nádrže 2,3 l.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v COOL SERVIS s.r.o.

• - nyní nemám záporné poznatky

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Kvalita přístroje odpovídá inzerovanému.
  • , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Velikost vs. výkon, design, intuitivní ovládání.
    • ˇHůře vyjimatelná nádržka na zkondenzovanou vodu.

Tento produkt doporučuji.