CAMRY CR7903

POPIS: Praktický vzduchový odvlhčovač CR 7903 pracuje perfektně v místnostech, kde se chcete zbavit vlhkosti a současně mletí a bakterií ze vzduchu. Užitečné v mnoha...
1 354 Kč

Automatické vypnutí při plné nádržce
Rozměry
400 x 270 x 160 mm

• , zakoupeno v K24.cz

Design je zajímavý, jednoduchá obsluha.
    Vybral jsem si ho pro malou spotřebu, chtěl bych ho provozovat celoročně ve sklepě na noční proud a jako jeden z mála po výpadku proudu a znovu zapnutí pokračuje. Škoda, že ještě nemá přepad do odpadu, ale ten se dá udělat. Co mě však zklamalo je výkon - uvádí se 750ml/24 hodin, je to však jen 350ml/24 hodin, při 70% vlhkosti. To mám cukání ho vrátit.

• tichý a účinný

Automatické vypnutí při plné nádržce
Rozměry
400 x 270 x 160 mm

POPIS:

Praktický vzduchový odvlhčovač CR 7903 pracuje perfektně v místnostech, kde se chcete zbavit vlhkosti a současně mletí a bakterií ze vzduchu. Užitečné v mnoha případech, kdy příliš vysoká vlhkost může poškodit vaše zdraví nebo zboží, které vlastníte doma.

• Průměrná účinnost (25 ° C 85% RH): 750 ml / 24
  • Sušení místností do 30m²
  • Tichý provoz
  • Nádrž na vodu: 1,5l
  • Indikátor plného zásobníku
  • Automatické vypnutí při plnění nádrže na vodu
  • Úroveň úrovně:

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 784 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v K24.cz

Design je zajímavý, jednoduchá obsluha.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Je velmi užitečný a kvalitní
    • Nevím

Tento produkt jsem si koupil pro sebe, Měl bych zmínit, že vlastním další 2 identické stroje.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Našel jsem lepší nabídku než na Emagu
    • ----

Díky S žádnými problémy jsme se nesetkali. Stroj funguje dobře a je poměrně tichý. Odebráno 150-200 ml z prvního použitého dne Mám ho pro studio o rozloze 25 m2 bez okna v koupelně (aby absorboval vlhkost, která zůstala po sprchování, koupeli).

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 784 recenzíDalší informace

• tichý a účinný