Recenze Clean Air Optima CA-703

Ověřené recenze Clean Air Optima CA-703

Lenka

Přidáno: 25. února 2017

Zakoupeno v Gavri.cz

• odvlhčovač a čistička vzduchu v jednom (všude nabízejí spíše zvlhčovače s čističkou)
  • velikost
  • škoda, že nejde zapnout odvlhčování a čistička zvlášť - v létě odvlhčovat nepotřebujeme
  • hlučnost

Přístroj jsme zakoupili, protože nám v zimě plesnivěla ložnice. Odvlhčování funguje, po půldenním vysušování byla v nádobce asi polévková lžíce vody. Máme v místnosti vlhkoměr - před zapnutím přístroje 71% vlhkost a po celodenním vysušování ukazuje 64% - mohl by podle mě vysušovat více, vzhledem k faktu, že ideální vlhkost v bytě by měla být mezi 40-60% a těch 60% by neměla přesahovat. Ložnici máme malinkou (max 12 m2), tak si myslím, že by to přístroj mohl zvládat. Účinnost čističky nejsem schopna posoudit, svítí fialově, tak asi funguje, ale prach teda máme v ložnici pořád :-D Co se týká hlučnosti, tak já u zapnutého přístroje spát nemůžu, na mě to moc bzučí, ale třeba manželovi to nevadí.

Pavlína

Přidáno: 7. ledna 2017

Zakoupeno v Gavri.cz

• V nádobce a vodu je odsátá voda, takže asi funguje :-) Nedokáži ale v době cc 10 dnů ohodnotit, zda-li je efektivní. Čerstvý vzduch po bouřce ale necítím .Dobrá obsluha.

Funguje.

Yveta

Přidáno: 24. října 2016

(Upraveno 26. října 2016)

Zakoupeno v Gavri.cz

• Nebere opravdu mnoho elektřiny;je to čistička vzduchu a odvlhčovač dohromady;pro alergika snad výhoda,když ještě pohlcuje bakterie,plísněatd.

Je to odvlhčovač a čistička vzduchu dohromady;šetří elektriku.
Stahuje opravdu vlhkost i čistí zápachy.
není na něm nic složité,lehce se přenáší z pokoje do pokoje,lehce se vylévá stáhlá voda,i filtr
Myslím si,že pro alergiky to nemusí být nic špatného.
čistí vzduch,stahuje vlhkost,nebere hrůzu elektriky,,ničí bakterie a různé viry,je klidný,nedělá hluk
Nic podobného jsme ještě neměli,snad jen to ultrafialové světlo,nemůže mít nějaký vliv.Jsem epileptička.A doufám že se my zlepší ekzém.

Nekolný Jiří

Přidáno: 15. října 2016

(Upraveno 15. října 2016)

Zakoupeno v Gavri.cz

• Není mi zcela jasné, zda to pracuje. Nádržka téměř prázdná, ostatní funkce namám jak změřit/takže musím věřit že ano/, přístroj je zapnutý cca. 6 hodin denně

Hluk je vysoký a to je velký problém když je někdo v místnosti. Nechci přístroj shazovat, ale asi bych ho nedoporučil.

Reakce obchodu  Gavri.cz

málo kondenzátu v nádržce může zapříčinit nízká vlhkost v místnost. Tato vlhkost může být často pocitově vyšší než ve skutečnosti je.
V opačném případě prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení na obchod@gavri.cz.
Děkujeme.

• OK

OK

Přidáno: 16. března 2016

Zakoupeno v Gavri.cz

Něco takového jsme potřebovali.
Tento přístroj máme chvilku,ale funguje tak jak bylo popsáno.
Splňuje to co jsme od něj očekávali.

Pavel

Přidáno: 6. února 2016

• Zatím spokojenost

Funguje jak má.Nízký příkon 60 W odpovídá výkonu cca 1,5 dl kondenzu za den.

Přidáno: 30. ledna 2016

Zakoupeno v Gavri.cz

Funguje, ale zatím jsem neshledal, nějaký zvláštní výsledek, co se týče snížení vlhkosti...

Dita

Přidáno: 21. prosince 2015

(Upraveno 26. října 2016)

• funguje skvele

doporucuji