DANTHERM CD 400-18

Příkon
340 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

• , zakoupeno v Okvzduch.cz

• Není úplně všechno v návodu.

Uvítal bych podrobnější návod.Třeba po přerušení přívodu elektriky a pro vylití nádoby se přeruší i přednastavené hodnoty na displeji a začne všechno od začátku.

• O

Byla jsem spokojena

• , zakoupeno v Okvzduch.cz

• Nízká cena a záruka kvalitní značky. Režim na sušení prádla opravdu funguje skvěle.
    • Přednastavené režimy, vlhkost nelze regulovat plynule.

Vzhledem k ceně se jedná o výrobek opravdu dobré kvality. Umožňuje volbu různých provozních režimů, včetně režimu na sušení prádla, který opravdu funguje a v deštivém počasí je nepostradatelným pomocníkem v bytě. Kromě toho má i ostatní režimy pro vysoušení v domácnosti, které dobře fungují a zbaví byt nepříjemné vlhkosti. Jediná nevýhoda je, že nelze úroveň vlhkosti regulovat plynule. Nakonec jsem ale zjistil, že mi tato funkce ani nechybí, daleko raději využívám časovač, který mi umožní zapnout odvlhčování na 2,4 nebo 8 hodin, což je opravdu praktické - za 2 hodiny je vyprané prádlo suché. Ve srovnání s "levnými" odvlhčovači z hobbymarketů jsem byl překvapen dobrou kvalitou zpracování a opravdu silným výkonem. Podle mě se vyplatí investovat do dobré značky, kvalita je totiž u tohoto výrobku znát.

Objem kondenzační nádrže
Příkon
340 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

ODVLHČOVAČ PRO DOMÁCNOST

Rodina může prostým dýcháním, vařením, koupelí či sušením prádla vyprodukovat během dne až 15 litrů vlhkosti. Velmi dobrá izolace moderních domů ztěžuje možnost vypořádat se s takovou vlhkostí přirozeným způsobem. Výsledkem je nadměrná vlhkost, plísně a hniloba. Ty mají škodlivý vliv na vnitřní klima a mohou být příčinou takových problémů, jako astma a alergie.

Chcete příjemně suché vnitřní klima?

Nechte Váš odvlhčovač vysát vlhkost ze vzduchu a zároveň uchovat nákladně vytvořené teplo uvnitř vašeho domu.

Navíc: Odvlhčovač vytvoří ve Vašem domě zdravé vnitřní klima, které chrání i konstrukce domu a jeho vybavení před škodami z nadměrné vlhkosti.

Do prostoru se dostává suchý vzduch o cca 4°C teplejší.

Čím Vás CD 400-18 zaujme

• Stylový a nevtíravý design
  • Jednoduchá obsluha
  • Automatické vypnutí při naplnění nádoby odvlhčovače
  • Možnost přímého odvodu kondenzátu do odpadu
  • Praktické odnosné držadlo
  • Nastavitelné lamely výstupního vzduchu (směr ventilace nahoru či dolu)
  • Časovač pro časem omezený provoz: 2, 4, nebo 8 hodin
  • Odvlhčovací kapacita až 18 l/24h

Tipy

• Dantherm CD 400-18 pracuje na kondenzačním principu, proto může v temperovaných a obytných prostorách své chopnosti rozvinout nejvíce.
  • Nádoba na kondenzát je snadno vyjímatelná. Po jejím naplnění se přístroj automaticky vypne. Pro plynulý provoz odvlhčovač napojte na odpad. O vynášení nádobky se tak nebudete muset starat.
  • Nastavte si takovou vlhkost, při které se Vám bude dobře dýchat a povlečení bude krásně suché. V automatickém režimu je továrně přednastavena hodnota 50-60%.

technické údaje

Hlučnost 48 dB(A) - 1m

Rozměry (šířka/hloubka/výška) 38/22,5/57,5 cm

Hmotnost 13 kg

• , zakoupeno v Okvzduch.cz

• Není úplně všechno v návodu.

• O

Byla jsem spokojena

• Osvědčená značka
    • Rotační kompresor
    • Axiální ložiska větráku

Chtěl jsem kvalitní výrobek, který snad bude fungovat déle, než do uplynutí záruční doby. Po pročtení fůry recenzí na všechny možné modely hromady výrobců, jsem se nakonec rozhodl pro tento model. Hlavně proto, že ho používají i v půjčovnách. Tak snad se nezklamu. Jinak zatím chválím. Odvlhčuje, nic na něm nedrnčí, hluk je snesitelný. Dokonce i ten hygrostat funguje správně.

• , zakoupeno v Okvzduch.cz

• Přednastavené režimy, vlhkost nelze regulovat plynule.