Recenze DOMO DO 342 DH

Mám ho rok a tak myslím, že už ho mám vcelku "odzkoušený". Na vyúčtování za elektřinu jsme to nijak nepoznali, což je myslím velké +. Má držadlo, dá se přenášet. Zvládne to i žena. Pořídila jsem si ho kvůli vysoké vlhkosti v domě na podzim 2012. Já i děti jsme měli problémy s průduškami, hrozilo nám... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze DOMO DO 342 DH

Ověřený zákazník Expert.cz

Jan Buben

Přidáno: 15. dubna 2017

Zakoupeno v Expert.cz

• Přístroj pracuje skvěle!
  • Zatím nic

Dobrý přístroj za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník Elektro Oáza

Přidáno: 31. října 2016

Zakoupeno v Elektro Oáza

Tento odvlhčovač mám už dva roky a jsem s ním maximálně spokojená. Od doby co ho používám úplně zmizela plíseň v mé domácnosti.

Nyní jsem kupovala druhý pro svou sestřenici, když viděla jak jsem s ním spokojena jiný nechtěla.

Ověřený zákazník Smartelektro.cz

Přidáno: 24. srpna 2016

(Upraveno 24. srpna 2016)

Zakoupeno v Smartelektro.cz

• Z HLEDISKA CENA/VÝKON - NEMÁ CHYBU. JE VELMI VÝKONNÝ.

DOPORUČUJI. NÁDOBA NA VODU JE DOSTATEČNĚ VELKÁ, PŘI NAPLNĚNÍ SE PŘÍSTROJ VYPNE, NEHROZÍ PŘETEČENÍ.

Přidáno: 13. února 2016

• Funguje.

OK

Ověřený zákazník elektroSTOP.cz

Přidáno: 12. února 2016

Zakoupeno v elektroSTOP.cz

• Výkon
  • Hlučnost

I když produkt není ideální, ostatní odvlhčovače na trhu jsou horší.

Ověřený zákazník elektroSTOP.cz

Přidáno: 20. ledna 2016

Zakoupeno v elektroSTOP.cz

Přibližně za čtyři hodiny jsme měli suché zdi a od té doby se plísně neobjevili. Mohu jedině doporučit.

Ověřený zákazník ELECTRO

Dušan Rehúš

Přidáno: 18. ledna 2016

Zakoupeno v ELECTRO

• Rychlé odsávání, velká nádrž
  • Příliš hlučný, snad se to zlepší

Jinak O.K, kvalitní a dobrá cena oprotin ostatním obchodům.

šárka paulová

Přidáno: 23. listopadu 2015

Spokojen

Přidáno: 16. listopadu 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• lehce přenosný,zapadne do interiéru
  • při plné nádržce je více hlučný

Máme jej skoro měsíc,zatím jsme spokojeni.Používáme ho každý den.Od posledního očištění stěn od plísně se nová neobjevila.Momentálně je pryč zápach.Uvidíme až přijdou mrazy a větší rozdíl teplot,jak se osvědčí.

Hana

Přidáno: 8. července 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Plíseň v místnosti zmizela. Přístroj funguje perfektně. Konec odstraňování plísně savem a pod. Litry vody v nádržce byly k neuvěření....

Doporučuji, skvělý přístroj.

Přidáno: 4. dubna 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• Plní přesně to, co slibuje.
  • Kolečka by mohla být otočná, ale nijak výrazně to nevadí.

Konečně jsem vyřešil problém s plísní. Mám vysoušeč teprve tři měsíce, tak je brzo na hodnocení, ale co se týká výkonu, tak bych klidně koupil zas.

RDK6

Přidáno: 31. března 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Účinný, tichý a efektivní.
  • Rozdíl je patrný hned po několika dnech používání.
  • V provozu trochu drnčí nádobka na vodu, ale dá se snadno vyřešit třeba lepící páskou.

Vybral jsem na základě doporučení a předchozích recenzí.Opravdu je znát jeho účinnost a funguje jak má. Nastavení i ovládání je snadné.

chlada

Přidáno: 2. března 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Asi po 3 měsících používání jsme snížili z 70% na 45% - 50% vlhkost v domě. Používáme cca 2 hod. denně a vlhkost v domě udržujeme na cca 50%.
  • Po týdnu používání jsme vyleli z přístroje cca 30l vody. Až k neuvěření kolik vody bylo obsaženo ve vzduchu. Manželka používá i k sušení prádla, kdy zhruba po 3-4h je prádo proschlé.
  • V koupelně, kde se osprchují čtyři lidé při zapnutém odvlhčovači se nestačí ani orosit zrcadlo. V koupelně jsme bojovali nejvíce s plísní a od doby kdy používáme Domo jsme plíseň neměli. V ostatních pokojích, v kterých jsme měli plíseň se po používání, zatím neobjevila.
  • Doporučuji i z hlediska zdravotního, jak jsme odbourali plíseň z pokoje kde spí děti, letos nebyli ještě nemocné.
  • Jsme maximálně spokojeni, i když je výrobek těžší dá se to tolerovat na úkor jeho výkonu.
  • Výrobek jsme koupili po přečtení recenzí.
  • Co se týče spotřeby, při odvlhčování spotřebuje od 300w - 400w. Je pravda,že jsme to na vyučtování nijak zvlášť nepoznali.
  • Čeká nás rekonstrukce a jsem zvědavý jak bude výrobek fungovat i při zednické a malířské práci.
  • Opravdu váha výrobku může být pro někoho vyšší, hlavně s plnou nádobkou, ale má kolečka (dá se tolerovat).
  • Nádobka na kondenzát opravdu drnčí (vyřešil jsem to přilepení lepící páskou ze stran).

Doporučuji tento výrobek, opravdu funguje a pokud bojujete s plísní a vysokou vlhkostí doma kupte si DOMO.

Ceske-tradice

Přidáno: 4. února 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výrobek jsme si pořídili kvůli zvýšené vlhkosti v domě, ani jsme nečekali, že efekt bude tak rychlý. Během několika prvních dní jsme postupně stáhli vlhkost ve všech místnostech, kde jí nyní pravidelným zapínáním mašiny držíme na průměrných 55%. Kolik litrů vody už jsme vytáhli ani nevíme, po několika vylitých nádržkách jsme to přestali počítat (vodou zaléváme kytky :-)). S recenzí jsme pár týdnů počkali, abychom mohli s klidným svědomím napsat recenzi na používaný přístroj a ne zánovního člena rodiny 10 dní po nákupu. Zatím nemůžeme 100% říct, že plísně jsme se zbavili, ale hned ze začátku jsme provedli odstranění plísně, pravidelně používáme odvlhčovač a nová se netvoří, takže až čas ukáže, že efekt je trvalý. Každopádně už nevíme, co to je zamlžené zrcadlo v koupelně při sprchování nebo vysrážená voda na oknech při vaření.
  • Zatím žádná a do budoucna snad také ne, ani zmiňované drnčení prázdné nádržky nás netrápilo, hlučnost nás nijak neomezuje, u zapnutého odvlhčovače v pohodě můžeme sledovat i TV

Viz uvedené v kladech - s výrobkem jsme nadmíru spokojeni a věříme, že pravidelným používáním vyhrajeme boj s vyšší vlhkostí v domě

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v ELESHOP

• Po týdnu používání se vlhkost v bytě snížila cca o 15%, před používáním byla +- 60%
  • Počet vylitých nádržek jsem už přestala počítat...nechápu kde se tolik vody bere ;)
  • Při dosažení nastavené vlhkosti se přístroj sám vypne, zrovna tak při naplnění nádržky
  • Výhodou jsou kolečka na přemísťování, protože jinak je přístroj dost těžký
  • Cena s porovnáním s ostatními odvlhčovači co se i výkonu týče je více jak dobrá :)
  • Při naplnění asi do poloviny začne nádržka drnčet. Bohužel natolik, že se musí vylít pokud přístroj chcete mít v místnosti, kde právě jste...nepomáhá ani vypodložení kartonem, snad to časem vychytám ...
  • A jedna maličkost, která nemá vliv na chod přístroje...velká samolepka přes nádržku, která jde hooodně špatně sundat! :)

Funguje nad očekávání výborně!!!

Přidáno: 18. ledna 2015

Zakoupeno v Elektro Spáčil

• Dostatečně velká nádoba na vodu, hlučnost je úměrná, za několik málo hodin provozu snižuje výrazně % vlhkosti v místnosti.
  • Ukazatel %vlhkosti na displeji se dost rozchází s jiným přesnějším měřidlem, asi dost veliká spotřeba el.energie.

Dostatečně splňuje účel za jakým byl pořízen , je mobilní na kolečkách, takže se dá přenášet z jedné místnosti do druhé.
Zatím byl použit krátce o víkendu ve 3 různých místnostech na chalupě a jsme spokojení.

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ

Přidáno: 14. ledna 2015

Zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• spokojená s deklarovaným výkonem
  • rezonance trochu zvyšuje hlučnost,ale to se dá snadno odstranit

V porovnání s ostatními výrobky vyhrály technické parametry ,vzhled i cena

Přidáno: 8. ledna 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• hezký design,velmi dobrá učinnost,nikdy mne nenapadlo kolik vody to vysaje....

opravdu velmi zdařilý a učinný výrobek,který po už po 10 dnech plně uspokojil a předčil mé představy a potřeby

Jirka

Přidáno: 4. ledna 2015

• Opravdu skvělý

Je skvělý,tichý a splňuje všechno co jsme od něj čekali nevěřil bych,že dokáže během několika hodin vysušit prádlo dokonce nám vysál i vodu z květináče zakoupili jsme ho na chatu do sklepa zatím jsme ho vyzkoušeli doma je opravdu skvělý a věřím,že bude splňovat to co od něj očekáváme i na chatě tento odvlhčovač mohu pouze doporučit.

vfe

Přidáno: 31. prosince 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• zatím funguje a daří se
  • nemám

zatím je v provozu cca 1 týden a nebyl zjištěn žádný závažný problém, kromě vyšší hlučnosti, ale i to se dá přežít, pokud bude přístroj odebírat vlhkost dle potřegy

Přidáno: 12. prosince 2014

Zakoupeno v ELESHOP

• S tímto produktem jsem naprosto spokojená,doporučuji všem,kteří mají problém s vlhkostí nebo plísněmi v bytě.Byla jsem překvapená kolik vody bylo v nádobce.I vzduch je lepší než předtím.
  • Zatím jsem nezjistila žádné mínusy.

Produkt jsem koupila na doporučení známého a dobře jsem udělala.Tento odvlhčovač je na kolečkách,takže si ho bez problémů převezu do druhého pokoje,líbí se mi ta kontrolka,že když je nádobka plná vody,tak přestane pracovat.Určitě doporučuji všem,oplatí se do toho investovat.

Ověřený zákazník sptrading.cz

ruzenka

Přidáno: 11. prosince 2014

Zakoupeno v sptrading.cz

• za tu cenu perfektní stroj, jak již každý psal rezonuje šuplík na vodu, ale to se dá vychytat..., jinak opravdu vysouší dobře, za 6 hodin 3 litry...

++++

Monika

Přidáno: 10. prosince 2014

• přijatelná cena
  • o ničem zatím nevím

Přístroj máme zatím krátkou dobu, je velmi jednoduchý, nemá žádné programy, jen buď stále odvlhčuje nebo lze nastavit požadovaná vlhkost a odvlhčuje do požadované vlhkosti v místnosti, hlučnost přijatelná a nádoba nám nedrnčí.
Má velmi malá kolečka, které postačují a rukojeť na přenášení.
S výrobkem jsem zatím spokojená.

Ověřený zákazník sptrading.cz

Lukas

Přidáno: 7. prosince 2014

Zakoupeno v sptrading.cz

• Vše pracuje tak jak je popsáno ve specifikaci.Při vlhkosti okolo 60% a teplotě 20°C stáhl ze vzduchu cca. 3l vody za 12-15h.
  • Snad jen větší příkon, ale pro akutní odvlhčení bytu např. po rekonstrukci nebo malování je ideální. Konečná cena za spotřebu je při normálním použití zanedbatelná.

Doporučuji při použití v prostorách ke kterým je určen - viz. specifikace

Přidáno: 6. prosince 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Máme ho doma teprve týden a funguje jak má, kolik jsem vylila vody ze zásobníku už nevím přestalo mě to po dvou dnech bavit odměřovat. Jsem s ním moc spokojená, okna nejsou už zarosený a doporučuji ostatním.

Přidáno: 1. prosince 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

splnil očekávání, funguje velmi dobře,

Přidáno: 27. listopadu 2014

(Upraveno 27. listopadu 2014)

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Vítěz v boji proti vlhkosti

Vřele doporučuji tento produkt.

Přidáno: 25. listopadu 2014

• Funguje tak jak má....

Zatím ho mám pouze týden, ale zatím spokojenost

Přidáno: 24. listopadu 2014

Zakoupeno v Elektro Spáčil

• Splnuje podmínky pro odvlhčení místností.Spotřeba kolem 420W proti napsaným 600W.

S produktem jsem spokojen,vlhkost v místnosti klesla.

Přidáno: 24. listopadu 2014

Zakoupeno v EVA.cz

Přesně plní naše požadavky.

Milan246

Přidáno: 21. listopadu 2014

Zakoupeno v ELESHOP

• Co by měl dělat dělá (odvlhčuje)
  • trochu hlučnější
  • nádobka na kapalinu když je prázdná tak drnčí

S tímto produktem jsem zatím spokojen o hlučnosti a drnčení nádržky jsem četl již dříve na heuréce tudíž jem s tím i počítal (nejsem tim zaskočen )

František Drahoš

Přidáno: 16. listopadu 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Odvlhčovač mám trátce, ale zatím jsem spokojen.
  • Běží 5 hodin denně a nahromadí přes 2 litry vody.
  • Za 4 dny snížil vlhkost o 20 procent.
  • Zatím nic.

• Trochu hlučnější

Celková spokojenost.

Přidáno: 13. listopadu 2014

• Dělá to pro co je určen - spokojenost
  • Drnčí nádržka, nemůže jet v noci - budí ze spaní

Produkt jsem si vybral na základě recenzí a ceny

Ověřený zákazník Shopping.cz

Alice

Přidáno: 8. listopadu 2014

Zakoupeno v Shopping.cz

• po par dnech provozu spokojenost
  • zatim nevim

neni hlucny a opravdu funguje,, ze spajzu nam za 24 hodin vysal 20 litru vody. zatim se nam tam vlhkost nevratila

Petr S.

Přidáno: 2. listopadu 2014

• Blesková dodávka.

Po stránce organisační a expedice mohu jen chválit a vřele doporučit.Co se týká produktu,tak vzhledem ke krátké době konstatuji - vše v pořádku.

Přidáno: 30. října 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• opravdu funguje, myslím si, že má slušný výkon, za první noc 5l vody. Po týdnu už není cítit vzdušná vlhkost. Máme z něj radost.
  • Zatím jsem nic nenašel. Snad jen vyšší hlučnost, ale vždy používáme v místnosti, kde právě nejsme. Jen jsem nikde nenašel funkci časovače, která by měla být součástí - v návodu o něm také nic není.

Skutečnou reálnou spotřebu jsem ještě nezkoumal, takže toť pro mě otázka.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Milan Třasoň Tovačov

Přidáno: 26. října 2014

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Skutečně výkonný stroj za dobré peníze. Oproti jiným má i kolečka což stejně moc neužívám, protože jej nosím mezi podlažími. Bezva je možnost nastavení vlhkosti, kterou má udržovat a možnost trvalého odvlhčování.
  • Občas je potřeba doladit umístění sběrné nádoby na vodu, takového šuplíku tak aby nedrnčel, ale spíše vyjmečně. A pro ty kdo jej chtějí do ložnice tak je v tom ventilátor takže to dělá určité množství hluku. Nemůžu porovnat s ostatními, ale pro představu asi tak jako teplovzdušný ventilátor.

Mně osobně tento produkt přišel výborný v poměru cena/výkon a dosavadní zkušenost to potvrdila, že je to realita a nejen teorie. Užíváme jej jen na nižší sazbu a někdy i v kombinaci se spínací zásuvkou, což je podle návodu sice zakázané, ale funkční :-)
Výkon je vždy závislý na množství vlhkosti. Není problém s ním udělat i litr za hodinu. V koupelně jen tak po osprchování udělá obratem půl litru jako nic.
Když je teplo tak v menší místnosti ještě zvýší teplotu, ale na vytápění v zimě to není :-)
Takže já osobně vřele doporučuji a jsem rád, že už to konečně mám doma. Škoda, že jsem po něm nešel dřív. Při těch vysokých vlhkostech venku kolikrát stejně nemá větrání na snížení vlhkosti žádný podstatný vliv na rozdíl od tohoto přístroje.
S ním doma určitě nezplesnivíte pokud jej teda alespoň občas zapnete.

Přidáno: 9. října 2014

• Výkonný odvlhčovač.
  • Drnčí nádoba na vodu.

Výkonný odvlhčovač kterému kazí 100%ní spokojenost drnčící nádoba na vodu.

Přidáno: 28. září 2014

spokojenost
vlhkost nám krásně klesá
radost vylévat plné zásobníky vody :-)

Ověřený zákazník Eberry.cz

honza

Přidáno: 22. září 2014

Zakoupeno v Eberry.cz

• vysoká účinnost
  • moderní vzhled
  • držadlo na přenášení
  • kolečka umožňují pouze pohyb vpřed a vzad
  • při provozu drnčí zásobník na vodu

splňuje očekávání
doporučuji nákup

Jakub

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v EVA.cz

• Rychlé odstranění vody z bytu
  • Stop plíšním a zatuchlinám
  • Snadné používání
  • Na kolečkách a s rukojetí pro lepší manipulaci při jeho větší váze cca 13kg
  • Hlučnost - nelze používat třeba při sledování TV
  • Větší spotřeba což je relativní

Všem kdo chce mít byt bez plíšně a vody ve zdivu vřele doporučuji Po měsíci používání maximální spokojenost přestávají se i rosit okna jak klesla vlhkost v bytě.

Dušan Liška

Přidáno: 27. ledna 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• bezporuchový chod, účinné snižování vlhkosti

Zakoupeno pro inzerovaný výkon a relativně nízkou hlučnost,
po cca. měsíci užívání maximální spokojenost.

Pavel

Přidáno: 20. ledna 2014

• ano, doporučuji.

splňuje to co uvádí.

Ivo Novotný

Přidáno: 12. ledna 2014

Zakoupeno v Elektro Spáčil

• Dobrý výkon a rychlost odsávání vlhkosti
  • Hlučnější

Udělali jsme dobře,že ho máme.

Přidáno: 10. prosince 2013

(Upraveno 10. prosince 2013)

• Plně spokojeni,předčil veškeré očekávání

Přidáno: 29. listopadu 2013

• Vysoká účinnost
  • Hlučnost

Vesměs kladná hodnocení zákazníků, kteří přístroj zakoupili dříve

Přidáno: 25. listopadu 2013

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• velmi dobrý produkt, má i kolečka k převážení

Jsem velmi spokojena

Přidáno: 21. listopadu 2013