Duracraft DD-TEC10E

Objem kondenzační nádrže
2.9 l

• , zakoupeno v Conrad

• Vyhovovala cena i funkčnost i doporučení zákazníků, kteří byli s přístrojem spokojeni
    • -----

• funguje perfektně, jsem spokojen
  • , zakoupeno v Conrad

• Koupili jsme tento výrobek,protože opravujeme teď v zimě ložnici a dětský pokoj.Museli jsme stále mít otevřená okna a větrat,aby nově omítnuté stěny vyschly a stejně byla vždy okna úplně zamlžená.Od té doby,co používáme tento vysoušeč,super okna se ani nezamlží a krásně to schne.

super věc

Objem kondenzační nádrže
2.9 l

Řešení problému pro všechny vlhké místnosti jako jsou prádelny, sklepy nebo sklady

• maximální spokojenost

Koupila jsem ho před minimálně 5ti lety na doporučení
    Snadná manipulace, maximální spokojenost.
    Celou dobu jde bez poruchy, je fakt, že přes zimu, v létě není potřeba.

• -----

• funguje perfektně, jsem spokojen

super věc

• Rýchlo suší steny
    • Hluk

...

• dobře funguje

jsem spokojen, cena dobrá, přístroj dobře funguje

• , zakoupeno v Conrad

• Kondenzuje v našem málo vytápěném bytě vodu, hodně vody.
    • Tento odvlhčovač uvádí, že pracuje i při nízké teplotě.

Tento produkt jsem vybrala, že se mi jevil nejvhodnějším. Pracuje spolehlivě (zatím), není hlučný, ovládání je velmi jednoduché, dobře se přenáší, plovák v nádržce funguje.
    Má spotřebu elektriky, ale toto se dá jednoduše vyřešit nočním proudem.Hezky vypadá, plast se zdá pevný, nevibruje.
    S tímto odvlhčovačem jsem spokojena, výkon a cena jsou úměrné.

• , zakoupeno v Conrad

• -na svou velikost celkem slušný výkon
    • -možnost odvodu kondenzátu hadicí
    • -příjemný design
    • -trochu větší hlučnost z důvodu vibrování plastových dílů(spát bych u toho nechtěl)

Svůj účel odvlhčovač plní.Po jednoměsíčním používání vyjadřuji maximální spokojenost.Otázkou je,jaká bude jeho životnost.Zatím,ale,vřele doporučuji.

• , zakoupeno v tipa.eu

• -dobrý výkon
    • -přijatelná cena
    • -snadná obsluha
    • -po ročním používání, v zimě v létě bez problému
    • -dobrý pomocník při bydlení v RD
    • -hlučnost by mohla být nižší, ale už jsme si zvykli

-produkt doporučuji

• , zakoupeno v Conrad

• nízká spotřeba, vysoká účinnost,ideální pro prádelnu,
    • nelze spustit přes spínací hodiny na noční proud -po zapnutí je ve stand-by a musí se potvrdit tlačítkem power

dobrý produkt