Fagor DH-20D

Příkon
600 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• vynikající výrobek do bytu, kde je nadměrná vlhkost, rychlé vysoušení místnosti cca 1,5 h, plocha 30m2

Mám velmi dobré zkušenosti se značkou Fagor, která mě nikdy nezklamala

• poměrně levné řešení odstranění vlhkosti v místnostech
    • přístroj vypadá docela moderně, neruší interiér
    • lehká a jednoduchá obsluha
    • mohl být delší přívodní napájencí kabel

odvlhčovačem zkoušíme řešit vysokou vlhkost v místnostech starého domu včetně vysoké vlhkosti zdiva. Překvapuje nás rychlé naplnění nádržky vodou (na rozdíl od mechanického odvlhčovače na tablety , který téměř nefungoval).
    Jsme zatím spokojeni.

Příkon
600 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

Odvlhčovač vzduchu FAGOR DH-20D

Maximální kapacita odvlhčování v kompaktní velikosti. Práce na maximální výkon s minimálním hlukem .

Díky digitálnímu panelu je obsluha jednoduchá a intuitivní, veškeré informace máte na očích.

Váš přístroj můžete nastavit tak, aby fungoval samostatně a nepřetržitě.

PARAMETRY DH-20D:

Schopnost odvlhčení: až 20 l / den.

Digitální displej a ovladač.

Elektronická kontrola vlhkosti.

Indikátor relativní vlhkosti prostředí a teploty.

Automatické vypnutí, je-li nádržka plná.

Chladivo R-134a, šetrné k životnímu prostředí, bez CFC a HCFC.

Systém nepřerušované drenáže do odtoku.

Automatické ovládání rozmrazení.

Vyjímatelný a omyvatelný filtr na nečistoty.

Kolečka pro snadné přemístění.

Příkon: 600 W.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

Mám velmi dobré zkušenosti se značkou Fagor, která mě nikdy nezklamala

• Je poznat ucinnost
    • Kratky privodni kabel

Pri uplnem naplneni, mi nejde moc vyndat ta nadrzka, musim trochu odlit bokem, aby plovak klesl, ale mozna delam neco spatne :-P Jinak spokojenost.

• , zakoupeno v Vestavba.cz

• cena a výkon
    • hlučnost

spokojenost, splnil očekávání

• opravdu funguje
    • není moc hlučný
    • krátký přívodní kabel
    • neprůhledná nádržka - není vidět naplnění vodou

za přijatelné peníze opravdu funkční přístroj
    není moc hlučný, když zavřete dveře, ve vedlejším pokoji můžete klidně spát
    trošku velký, ale je to vykoupeno vysokým výkonem
    dneska po praní běžel v koupelně, kde sušíme prádlo a během dne jsem vylil cca 5 litrů vody

• poměrně levné řešení odstranění vlhkosti v místnostech
    • přístroj vypadá docela moderně, neruší interiér
    • lehká a jednoduchá obsluha
    • mohl být delší přívodní napájencí kabel

Jsme zatím spokojeni.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• funguje skvěle
    • příliš nehlučí (je používán v kancelářských prostorách, v ložnici by to asi bylo horší)
    • vestavěný vlhkoměr
    • hadička, která je dodána pro odtok mimo nádržku jaksi nepasuje do patřičného otvoru a není ani dostatečně dlouhá, ale pro naši potřebu nám stačí odvádění vody do nádržky, takže s tím nemáme problém

Odvlhčovač vyřešil během dvou hodin problémy s nadměrnou vlhkostí v místnosti, kde máme umístěnou kopírku a tiskárnu. Díky vlhkosti docházelo k neustálému zasekávání papírů. Místnost je bez oken, proto nebylo možné ji odvětrat přirocenou cestou. Tento odvlhčovač jsme vybrali pro jeho přijatelnou cenu, poměrně velkou odvlhčovací schopnost a vestavěnému vlhkoměru

• Slouží velmi dobře.
    • Zatím jsem neshledala žádné závady.

Jelikož bydlím v bytě,kde je vlhko,tak jsem si pořídila tento odvlhčovač.Ani jsem nechtěla věřit,že odčerpá tolik vody.Byla jsem mile překvapena.Zatím výrobek slouží perfektně.Doporučuji.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• dobrý výkon

S výrobkem jsem spokojen

• Efektivnost
    • Hlučnost

Zdá se, že výrobek opravdu funguje. Po pár dnech běhu klesla vlhkost v rodinném domě z trvalých 75% na nějakých 60%. Když přístroj zrovna běží, pak se vlhkost drží kolem 50%. Plnou nádržku (3 litry) vyléváme každých cca 6 - 8 hodin. Nyní, po částečném vysušení domu, sušíme Fagorem sklep, tam to po dvou dnech kleslo z 80% na 70% a viditelně ustoupila vlhkost na zemi. Jako jediný nedostatek vidím hlučnost, v jedné místnosti s tím být opravdu nejde, zvlášť, když nemáte rovnou, nebo aspoň pevnou podlahu (tzn. například na linu nebo kamenině je ještě hlučnější :)). Jinak ale za ty prachy paráda

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Mám ho síce len jeden deň, ale v porovnaní s DH711 je skutočne viditeľne výkonnejší a vidí sa mi dokonca i tichší.
    • Dobrá vec je i display.
    • Zatiaľ neviem o ničom, iba ak - že je dosť robustný

Vybral som si ho kôli : výkon / cena, slušnej značke.
    Zatiaľ u mňa len dobre boduje a odporúčam!!!