FRAL MiniDry 160

• Jednoduchost ovládání
    • Má kolečka pro přesunutí
    • Funguje, jak má
    • Čekal jsem trochu menší hlučnost

Celkově jsem s produktem spokojen. Snadno se ovládá. U jiných odvlhčovačů jsem se setkal s tím, že mají plochou nádrž na vodu a při přenášení se snadno vylijí. Tento výrobek má nádrž na vodu na výšku a proto zatím ani jednou při přenášení nedošlo k vylití vody. Nádržka na 3 litry je do mého bytu postačující, stačí jednou za den až vylít a je klid. Pokud ho večer zapnu při sušení prádla, tak je do rána suché.

• , zakoupeno v COOL-MARKET.CZ

• Mám jej ve stálém provozu týden, pracuje jak má, dělá to, proč byl zakoupen, tedy spokojenost

Koupě nelituji a doufám, že to tak bude i dál

• nízká hlučnost
    • pěkný vzhled
    • odvlhčuje podle údajů
    • malá spotřeba proudu

Odvlhčovací výkon
10 l/24h

Vysoušeč (odvlhčovač) vzduchu s výkonem 12 l/24h a objemem nádrže 2 l.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Jednoduchost ovládání
    • Má kolečka pro přesunutí
    • Funguje, jak má
    • Čekal jsem trochu menší hlučnost

Reakce na recenzi z 6.2.2015: V případě zvýšení hlučnosti nás neváhejte kontaktovat - pro sjednání nápravy.

• - relativně nízká cena
    • - zkušenosti výrobce
    • - dobré hodnocení v recenzích
    • - nízká spotřeba
    • - jednoduchá obsluha, vše je logické
    • - po dvou měsících mohu potvrdit, že přístroj funguje, v bytě byla původně vlhkost, přesahující 80 %, nyní se vlhkost snížila na přibližně 55-60%. Na začátku se nádržka naplnila za necelý den, nyní je čas naplnění podstatně delší.
    • Pro vysoušeč jsme se rozhodli mimo jiné kvůli tomu, že měl inzerovanou nízkou hlučnost. Na začátku byl hluk srovnatelný s ventilátorem, což mi připadalo snesitelné. Bohužel po 2 měsících provozu je hluk výrazně vyšší, takže uvažujeme o reklamaci.

S nějakým doporučením jsem na rozpacích, přístroj funguje, ale se zvýšením hlučnosti nejsem spokojen. Asi bych přístroj nedoporučil kvůli postupnému zvýšení hluku.

Koupě nelituji a doufám, že to tak bude i dál

• nízká hlučnost
    • pěkný vzhled
    • odvlhčuje podle údajů
    • malá spotřeba proudu

• , zakoupeno v COOL-MARKET.CZ

• Bez problémů dělá to k čemu je určen
    • nevím o ničem

produkt se mi zdá být v pořádku, je jednoduchý jak konstrukčně, tak i uživatelsky.

• , zakoupeno v COOL-MARKET.CZ

• slušný design, slušná úroveň zpracování, nízká spotřeba, digitální ovládání, vlhkoměr

Přístroj mám pouze krátkou dobu a nepoužívám ho příliš často, protože si myslím, že je jednodušší vyvětrat. Problém je, že ne vždy to jde, zvlášť když sousedé topí třeba dřevotřískou a podobným svinstvem.

Přístroj není hlučný, spotřeba se pohybuje v mých podmínkách od cca 130W do 190W, rozdíl ve spotřebě mezi vysokou a nízkou rychlostí ventilátoru je cca 10W.

COOL-MARKET.CZ (prodejce)

Větrat v době kdy se venkovní vlhkost pohybuje okolo 80% r.v. - nic neřeší. K tomu připočtěte ztrátu tepla, popř. venkovní zápach od souseda topícího pevnými palivy.

• Funkční
    • Po 40h provozu se zvýšila hlučnost

Jinak doporučuji

• odvlhčuje- takže funguje
    • snad jen hluk, ale to asi každý odvlhčovač

funguje to

• tichý
    • výkonný
    • jednoduché ovládání
    • malá spotřeba energie

dobře vysouší, pokud pověsím prádlo, do rána je suché
    v ložnici klesla vlhkost z 70% na necelých 50%
    velice vhodný do bytu, kde je vyšší vlhkost a tvoří se plíseň
    zpočátku jsem každý den vylévala plnou nádržku, nyní ji vylévám tak jednou týdně
    má jednoduché ovládání a malou spotřebu
    je poměrně tichý, dá se při něm sledovat i televize