Guzzanti GZ 593

Automatické vypnutí při plné nádržce
Časovač
Displej

• , zakoupeno v Eberry.cz

Vyhovují mi technické parametry výrobku. Značka je předpokladem kvalitního zboží.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• odvlhčuje!!!
    • rychleji mi usychá prádlo na sušáku
    • hodí se do místností, kde je větší vlhkost
    • záleží na vlhkosti v místnosti, když suším prádlo, tak za dvě hodiny je v nádobce na vodu víc jak litr vody
    • někdy jsou slyšitelnější vibrace
    • nápis na tlačítku MODE se vymazal během týdenního používání
    • v návodu není popsáno např. že při větší vlhkosti v místnosti nad 70% při zapnutí svítí odvlhčovač červeně, pod 70% zeleně atd... Na to musí přijít člověk sám
    • hůře se vytahuje filtr

Nejdříve jsem uvažovala, že přístroj vrátím. Vadily mi někdy vibrace, kterou jsou při vyšším výkonu slyšet. Taky mě zarazilo, že nápis na tlačítku (vím že to nemění funkci přístroje) se tak rychle opotřeboval. Přesvědčilo mne, že když suším prádlo, dokáže odvlhčovač "vysát" tolik vlhkosti z místnosti.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• opravdu funkční produkt
    • trochu hlučnější

nevěřil jsem že to bude fungovat ale mile mě překvapil konečně se zbavím plísní na zdi za 10 hodin denně v provozu odsaje něco přes litr vody takže spokojenost s výrobkem a vřele doporučuji těm co mají velkou vlhkost doma

Objem kondenzační nádrže
275 W
Automatické vypnutí při plné nádržce
Časovač
Displej

Odvlhčovač vzduchu GZ 593 se stane vaším výkonným pomocníkem v boji proti vlhkosti v domě, bytě či ve sklepních prostorách. Přístroj dokáže odčerpat až 12 litrů denně. Má nádržku na odčerpanou vodu s objemem 2,2 l a signalizaci v případě naplnění. Nemusíte se bát, že přeteče, pokud si signalizace včas nevšimnete. Odvlhčovač se sám automaticky vypne. Pokud potřebujete odčerpávat vlhkost nepřetržitě, není problém ho napojit na pevný odtok vody. Tak můžete odvlhčovat i extrémně vlhké prostory, aniž byste byli neustále přítomni. S manipulací nebudete mít problém Množství vlhkosti v prostorách si snadno nastavíte, a to od 30 do 80 %. Hmotnost odvlhčovače je 10,5 kg, ale manipulace s ním je jednoduchá. Pomůže vám s tím přenosné madlo a kolečka, na kterých jej dotlačíte tam, kam potřebujete. Pokud se bojíte nerovného terénu a možnosti převržení při odsávání, i na to Guzzanti myslel. Pokud hrozí převržení přístroje, automaticky se vypne. Myslí na vaše zdraví i životní prostředí. Tento odvlhčovač je naplněn 100% ekologickým chladivem. Proto vám pomůže s vlhkostí v bytě, ale zároveň chrání životní prostředí. A do jakých prostor je vyroben? Je vhodný pro místnosti až 25 m2, jeho provozní teplota se pohybuje od 5 do 32 °C a navíc je vybaven funkcí automatického odmrazování výparníku.Vlastnosti: odvlhčovací kapacita max. 12 l denně s možností napojení na pevný odtok vody 2,2 l nádržka na vodu objem proudícího vzduchu: 120 m3/h dotykové ovládání funkce časovače 1 až 24 hodin nastavení vlhkosti podle potřeby v intervalu 30 - 80 % v krocích po 5 %  4 režimy odvlhčování 2 rychlosti ventilátoru vhodný pro místnosti do 25 m2 provozní teplota 5 - 32 °C automatické odmrazování výparníku dětský zámek omyvatelný filtr automatické vypnutí a signalizace v případě plné nádržky madlo pro přenášení kolečka pro snadné přemisťování chladivo: 100% ekologické chladivo

• , zakoupeno v Eberry.cz

• hůře se vytahuje filtr

• , zakoupeno v PATRO.cz

• opravdu funkční produkt
    • trochu hlučnější

• Splnil očekávání, je tichý a i zpracování je velmi dobré. Je za dobrou cenu.

Spokojenost s výrobkem

• výkon
    • funkčnost
    • zpracování
    • nic - funguje jak má

S výrobkem jsem maximálně spokojený, absolutně nemohu souhlasit s negativním hodnocením zde.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mizerne ovládání. Nápisy na tlačítkach po pár stisknutí smazána. Ač odvlchčuje ,tak vřele nedoporučuji. Hodně lacine provedení