Klarstein Drybest 10

9.1 kg
Automatické vypnutí při plné nádržce
Časovač

• Jednoduchá obsluha
  • , zakoupeno v Famtastic!

• Spolehlivě odvlhčuje

Funguje skvěle v celém bytě. Možnost svodu i hadičkou do odpadu. Stále ho mám zapnutý. Záruka 3 roky !

• Velký výkon
    • Tišší chod
    • Rozumná cena
    • Kvalita
    • Snad jen že ventilátor jede neustále i když neodvlhcuje.

Jsem nadmíru spokojen. Plní funkci jak má, odvlhčil nám krásně koupelnu, a teď už jen udržujeme stav. Všem vřele doporučuji kdo má problémy s vlhkostí. Nelituji vynaložených peněz.

Objem kondenzační nádrže
1.9 l
Hlučnost
32 dB
9.1 kg
Automatické vypnutí při plné nádržce
Časovač

Klarstein Drybest 10 odvlhčovač vzduchu je výkonný expert na vysušování všech vlhkých místností. Kompresorový motor dokáže ze vzduchu odebrat až 10 l vody za den, čímž účinně vysušuje místnosti do 50m2. Drybest 10 nabízí 3 různé cílové vlhkosti vzduchu: 60, 50 nebo 40%. Pokud vlhkost vzduchu v místnosti překročí zadanou hodnotu, Drybest se automaticky zapne. Samozřejmě, automaticky se vypne při dosažení požadované vlhkosti. Výkon 205 W šetří elektrickou energii i peněženku. Zařízení je vhodné především do koupelen, kuchyní či sušáren, které se vyznačují zvýšenou vlhkostí vzduchu. Max. hlučnost provozu je 32 dB, ta předurčuje zařízení i do ložnic či kanceláří, protože svou prací Drybest neruší.

Získaná voda ze vzduchu se hromadí v zásobníku s kapacitou 1,9 l. Přehledný ukazatel hladiny vody rychle nabídne informace o množství vody v zásobníku. Pokud je zásobník plný, zařízení se automaticky zastaví a rozsvítí výstražné LED světlo. Při nízkých teplotách disponuje Drybest automatickým režimem rozmrazování, který na kompresoru rozpustí kousky ledu.

Drybest však nenabízí jen odvlhčování nadměrně vlhkého vzduchu. Integrovaný filtr čistí vzduch od prachu a částeček nečistot, což výrazně přispívá ke zlepšení klimatu v místnosti.

Odvlhčovač lze ovládat velmi jednoduše 2 tlačítky na horní straně. 3 LED kontrolky informují o aktuálním provozním režimu (odvlhčování, rozmrazování) a o stavu zásobníku. Pro snadnou manipulaci disponuje Drybest 10 na horní straně rukojetí. Odvlhčovač zapadne díky bílé konstrukci s šedými prvky do každé domácnosti.

Dostupné barvy: bílo/šedá, bílo/zelená (číslo produktu: 10028494)

• Jednoduchá obsluha
    • mala hlučnoct nizka spotřeba vysoká efektivity odvlhčování
  • , zakoupeno v Famtastic!

• Spolehlivě odvlhčuje

• Velký výkon
    • Tišší chod
    • Rozumná cena
    • Kvalita
    • Snad jen že ventilátor jede neustále i když neodvlhcuje.

• , zakoupeno v Klarstein

Na webu prodejce se píše, že po snížení vlhkosti pod stanovenou mez se přístroj automaticky vypne, není to ale pravda. Pouze se vypne kompresor, nikoli však větrák. Zařízení tak stále produkuje hluk, při němž se nedá příliš spát, pokud jej máte v ložnici.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• byla jsme mile překvapena funkčností, jen za dopoledne pul nadržky vody .... po 4 dnech výrazné zlepšení, rohy v místnosti suché, není nijak hlučný

zatím jsem nezaznamenala

• , zakoupeno v Klarstein

• Malé rozměry, jednoduchá obsluha.
    • Někdy v přístroji vibrují plechy, či co.

• Tichý
    • Prachový filtr
    • Kompaktní rozměry
    • Nízká spotřeba el. energie
    • Snad 3 roky záruka
    • Malá nádržka
    • Při záchytu vody stéká voda čůrkem do nádrže, pokud je v ní voda, tak je to rušivější, než samotný chod přístroje.
    • Nevypíná se při dosažené vlhkosti
    • Nemá český návod, přijde vám jen slovenský a ještě na mail
    • Nemožnost volby eshopu, ty 3, které jsou na heurece vedeny spadají pod jednu a tu samou společnost. Objednával jsem z klarstein.cz a návod mi přišel z eletronic.star

Tento přístroj jsem zvolil jako kompromis, upřednostnil jsem hlasitost přístroje (32db) tišší jsem na trhu nenašel, před velikostí nádržky, ta má jen 1,9l. Používáme ho primárně přes zimu, protože musíme doma sušit prádlo a sušičku nemáme kam dát a bez podobného přístroje by byl byt samá plíseň. Přes noc vytáhne z prádla klidně 4l vody. S přístrojem bych byl celkově spokojený, vadí mi jen jedna věc, ve specifikacích se píše, že se přístroj po dosažení požadované vlhkosti sám vypne a to se bohužel neděje,prostě si prohání vzduch dál. Proto zvažuji reklamaci.

• , zakoupeno v Klarstein

je to velmi tichý a výkonný přístroj, doporučuji

• funkčnost opravdu výborná,hlučnost,cena

Odvlhčovač jsem vybrala na základě kladných recenzí a opravdu nelituji.Ovládání přístroje je opravdu jednoduché a za tyto peníze nabízí víc než dražší konkurence.Tento výrobek klidně doporučuji těm kdo váhají s koupí