Klarstein Hiddensee 1500

Příkon
72 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

• , zakoupeno v Klarstein

• Presne po roce odesel zdroj.

• Malé
    • Lehké
    • Učinnost jsem čekal větší
    • Čekal jsem tišší chod
  • , zakoupeno v Famtastic!

• malý, designově hezky zvládnutý
    • opravdu malý výkon, vůbec ne tolik, co se uvádí na webu
    • mám bílo žlutý a k tomu je dodáván otřesnej černej adaptér, který v koupelně fakt není kam schovat
    • nebyl dodán český návod - sice obsluhu zvládne i cvičená opice, ale stejně...

Celkově jsem spokojená, až na tu černou krabici vedle je to do koupelny nerušivý kus zařízení, ale výkon je slabší než jsem čekala.

Objem kondenzační nádrže
1.1 l
1.8 kg
Příkon
72 W
Automatické vypnutí při plné nádržce

Rozlučte se s vlhkým vzduchem a srážením kondenzované vody. S odvlhčovačem vzduchu Klarstein Hiddensee 1500 nyní odstraníte přebytečnou vlhkost ze vzduchu. Odfiltruje ze vzduchu do 550 ml vody za den a shromažďuje ji ve svém zásobníku o objemu 1,1 litru. Pomocí použití Peltierova článku je Hiddensee 1500 maximálně energeticky úsporný, zařízení spotřebuje pouze 72 W - a přitom je velmi tiché. Zařízení pracuje do doby, než senzor rozpozná, že jeho nádrž na vodu je plná, pak se automaticky vypne. Jakmile je nádoba vyprázdněna - například na zalévání pokojových rostlin - provoz pokračuje. Dvě LED diody viditelně zobrazují, zda je zařízení v provozu a zda je třeba vyprázdnit nádrž na vodu.

Zlepšete si s odvlhčovačem vzduchu Klarstein Hiddensee 1500 efektivně vzduch v místnostech do 40 m3: v šatnících, koupelnách a spížích. Zařízení odstraňuje nežádoucí vodní páru a pomáhá předcházet plísním a srážení kondenzované vody. Ve spolupráci se zvlhčovačem vzduchu se obě zařízení postarají o stálou vlhkost vzduchu a zajistí tak zvlášť příjemné vnitřní klima. Osvědčený jednoduchý elegantní design odvlhčovače vzduchu Klarstein Hiddensee 1500 se bez problémů začlení se svými kompaktními rozměry do každého obytného i pracovního prostředí.

Odvlhčovač vzduchu Klarstein Hiddensee 1500 zbavuje místnost přebytečné vlhkosti a přispívá k příjemnému klimatu.

Dostupné barvy: bílá, černá (produkt 10030040)

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Klarstein

• Presne po roce odesel zdroj.

• Malé
    • Lehké
    • Učinnost jsem čekal větší
    • Čekal jsem tišší chod
  • Odvlhčovač vzduchu Klarstein Hiddensee 1500 Vás osvobodí od vlhkého, zatuchlého vzduchu v místnosti a dýchání udělá požitkem.

Zobrazit video recenzi

• maximalni spokojenost

doporucuji

• , zakoupeno v Famtastic!

• malý, designově hezky zvládnutý
    • opravdu malý výkon, vůbec ne tolik, co se uvádí na webu
    • nebyl dodán český návod - sice obsluhu zvládne i cvičená opice, ale stejně...

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• nezjistila jsem
    • nic nevydrží

za ty peníze se nevyplatí