Recenze Master DH 721

Přesně tenhle výrobek splnil mé představy a hlavně ho mám zaplý na nízkou sazbu proto upozornuji jak je digitální ovládání na nic oproti mechanickému. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Master DH 721

Ověřený zákazník Master Odvlhčovače

Pavel Zeman

Přidáno: 9. listopadu 2015

Zakoupeno v Master Odvlhčovače

• Tichý chod, pěkný vzhled, spolehlivost.

Koupil jsem již druhý kus, protože stejný výrobek funguje spolehlivě již několik let.

Přidáno: 7. ledna 2015

• celkem tichy
  • jednoducha obsluha
  • o neco levneji jsem koupil chytrejsi

Dobry stroj, ale da se sehnat i lepe

Radomil

Přidáno: 21. září 2014

Zakoupeno v FABRIK

• Chtěl jsem odvhčovač, který bude odvhčovat a DH721 odvlhčuje.
  • Odvlhčuje tiše - jeho brumlání je docela příjemné (jak komu).
  • Spotřeba je přiměřená výkonu.
  • Nádobku vylévám denně, cca 2 až 4 litry, jen jednou se zastavil se signalizací plná nádobka na vodu, tedy jsem vyléval 2x.
  • Po měsíci provozu nemám co bych mu vytkl.
  • Prodejci dávají málo informací o výrobcích - obecně.
  • Chovají se stylem: Tu máš výrobek a dej sem prachy.
  • Když chtějí po mně 8000,-Kč, zasloužím si více info k výběru.
  • Dostal jsem info, že přístroj je na 220V. Není to docela samozřejmé?? Nedělají z nás blbce?? Zato jsem nikde nenašel např., zda je lepší pístový nebo rotační kompresor. Také bývá zvykem, že přístroj má vypínač, proč DH721 ho nemá a proč mě na to prodejce neupozornil mi hlava nebere. Apod.

Jako zákazník si kupuju výrobek aby fungoval jak má. Nechci běhat dva roky záruky po opravnách a po dvou letech koupit nový. Chci výrobek, který mi pomůže a ne aby mi ztrpčil život. Chtěl jsem odvlhčovač spolehlivý - vybral jsem robustní konstrukci a tedy je těžší, ale má kolečka.
Oceňuju jeho blbovzdornost (spustit/zastavit regulátorem výkonu min/max). Čím je jednodušší, tím méně poruch, si myslím. Na druhou stranu si myslím, že cena vlhkoměru je tak nízká a v ceně přístroje zanedbatelná, takže by mohl být součástí každého odvhčovače nejen pro info o vlhkosti v místnosti, ale i pro kontrolu správné činnosti přístroje. Totéž časovač, aby pracoval po určitou dobu, když nejsem poblíž, abych to udělal ručně. Oba jsem musel dokoupit za pakatel. Zase jsem si koupil dle mého výběru a při poruše jednoduše vyměním.
Stejně mám názor takový, že hodnotit spokojenost s výrobkem po měsíci používání je předčasné. Zatím jsem spokojen.
Uvidíme za tři roky!!

Přidáno: 16. června 2014

• kvalita
  • jednoduchost
  • účelnost
  • nízká cena

Master DH 721 jsme po dobré zkušenosti doporučili i dalším zákazníkům, kteří si jej již i pořídili

Přidáno: 2. února 2014

• výkonný odvlhčovač
  • jednoduché ovládání
  • robustní konstrukce
  • možnost použití časového spínače
  • trochu větší rozměry a hmotnost
  • vyšší cena

kvalitní produkt, který opravdu funguje

Ověřený zákazník PEDDY.cz

Alena Švehlová

Přidáno: 2. ledna 2014

Zakoupeno v PEDDY.cz

Tento typ odvlhčovače již používáme řadu let, jelikož jsme s ním spokojeni, sázeli jsme při nákupu nového na jistotu.

Přidáno: 11. října 2013

Zakoupeno v EPROFI.CZ

• Kladně hodnotím možnost zapnout na časovou zásuvku na noční proud. Odvlhčuje výborně, denně máme plnou nádobku.
  • Nádobku na vodu mohli vyřešit trochu lépe. Navíc, když nádobku vyndáme, abychom ji vylili, voda stále odkapává, takže musím pokaždé ještě lehce vytírat.

Splňuje očekávání velmi dobře. Rozhodně můžu doporučit.

Přidáno: 23. září 2013

Zakoupeno v FABRIK

Odvlhčovač pracuje téměř bezhlučně, vlhkost v místnosti se velmi razantně zmenšila

Milan

Přidáno: 16. července 2013

Zakoupeno v FABRIK

• Mohu všem jen doporučit!
  • Všem doporučuji neutrácet za CERESIT Stop vlhkosti - nic neodvlhčí měl jsem čtyři ks a nepoužívám - drahé tablety atd.
  • Dále jsem měl De Longhi DNC 65 říkal jsem si je bez kompresoru bude méně hlučný - opak byl pravdou, navíc víc topil jak odvhčoval a myslím si že uváděný příkon byl daleko větší, nešel spínat časovými hodinami na noční proud.
  • Pokud má někdo menší byt a menší vlhkost měl by ale být dostačující FAGOR DH 10 ODVLHČOVAČ - má poloviční příkon
  • ale i výkon - cena asi poloviční než Master DH 721 já ho používám asi 4 roky a jsem spokojený i pro možnost spínaní časovými hodinami na noční proud.
  • Bohužel jsem musel ve vlhčím období přejít za účelem úspory na silnější Master DH 721
  • Odvlhčuji jen na noční proud....a ceresit a De Longhi DNC 65
  • může jít slušně řečeno k šípku
  • Díky kompresoru a ventilátoru netichý chod...
  • Nelze brát jako závada je to normální u těchto přístrojů...

Určitě by každého potěšila menší cena výrobku...

Ověřený zákazník Stavba-Stroje.cz

Přidáno: 1. ledna 2013

Zakoupeno v Stavba-Stroje.cz

• Velmi dobrá účinnost viditelná již po dvou dnech
  • Mohl by být delší připojovací kabel

Jednoduché ovládání které zvládne i váš pes a proto lze jen doporučit

Vlastislav Vojtěch

Přidáno: 30. prosince 2012

• super

super obchod

Ověřený zákazník Profi-technika.cz

Milan Špaček

Přidáno: 13. listopadu 2012

Zakoupeno v Profi-technika.cz

• jednoduché ovládání - možnost zapojení přes spínací hodiny a provozovat jej pouze na noční proud
  • určitě pojezdová kolečka
  • bytelnost (je to celé železné, žádné plasty)
  • hlučnost, kterou ale musí mít všechny odvlhčovače
  • trochu horší provedení zachytávání vody (pokud přejíždíte prahy z místnosti do místnosti, část ještě nestečené vody do zachytávací nádobky se Vám při naklonění při jízdě přes práh vyleje mimo nádobku na podlahu. Není toho mnoho, ale je to zbytečné a musíte to utřít)

Odvlhčovač jsme si pořídili za situace, kdy jsme v ložnici a koupelně topili, větrali, přesto každý rok malovali a hlavně na podzim stále bojovali s plísní. Nyní odvhčovač splnil to, co jsme očekávali. Asi po týdenním nepřetržitém provozu, kdy jsme z těchto prostor denně vylévali 5 litrů zachycené vody, jsme přešli do udržovacího režimu s provozem pouze na noční proud (cca 8 hodin denně). Nyní vyléváme asi 2 litry denně. V místnostech se výrazně změnila vůně vzduchu, pachy po začínající plísni, která ještě není vidět, ale je cítit, zcela vymizeli. Rovněž problémy s plísní na šatech ve skříni zcela vymizeli. Odvlčovač provozujeme výhradně přes spínací časovou zásuvku na noční proud. Odvlčovač má pouze tlačítko zapnuto - vypnuto a ovládání vlhkosti, které vůbec nepoužíváme. Zařízení dobře odvlhčuje při pokojové teplotě, ale jakmile jsem jej přemístil do sklepa (asi 13°C), téměž to přestalo odvhčovat. Platí tedy čím tepleji, tím účinněji to odvlhčuje. Při odvlhčení se vyplatí v daném prostoru zatopit.

Ověřený zákazník PEDDY.cz

Přidáno: 12. listopadu 2012

Zakoupeno v PEDDY.cz

• Velmi dobrá cena za slušně fungující odvlhčovač.
  • Udávaný výkon 20l/24h je poněkud zavádějící, skutečný bude poněkud nižší, ale přístroj funguje.

Velmi dobrá cena za slušně fungující odvlhčovač

Přidáno: 29. října 2012

• Funkce dobrá.
  • Při dané hmotnosti přístroje by potřeboval praktičtější "ucha" pro přenášení.

Přístroj funguje, jak má, pouze ucha v podobě prohlubní v krytu nejsou příliš praktická. V rámci jedné místnosti to nevadí (má kolečka), ale pro přenášení např. po schodech to není ideální.

Ověřený zákazník Namir.cz

kpokorny

Přidáno: 14. října 2012

Zakoupeno v Namir.cz

• robustní a jednoduchý
  • trochu hlučnější i dražší

celkové dobrý

Ověřený zákazník Profi-technika.cz

Přidáno: 26. července 2012

Zakoupeno v Profi-technika.cz

• zatím funguje dle očekávání
  • po dřídenním provozu zatím nezaznamenávám negativa

Po mrazové havárii vodovodu a promáčení obvodových zdí chalupy to vypadalo na několikaleté vysoušení a nepřetržité zahánění plísně. Momentálně jsem umírněně optimističtější - čára vlhkého zdiva po třídenní aplikaci mírně klesá a doplnil jsem bokem flašky na destilku.

Přidáno: 8. července 2012

• Tichý a poloprofi

Celkově výhodný poměr výkon/ cena

Janniska

Přidáno: 22. června 2012

Zakoupeno v EPROFI.CZ

Jednoduché ovládání, skvělá manipulace, malé rozměry a velký výkon, tichý

Přidáno: 27. března 2012

Zakoupeno v EPROFI.CZ

• malá spotřeba energie a nízká provozní hlučnost
  • zatím nevím

dobrý odvlhčovací výkon za dostupnou cenu

Jack Dempsey

Přidáno: 21. ledna 2012

• velmi výkonný odvlhčovač
  • odsáváním vlhkosti ze vzduchu a stěn pomáhá zlepšovat stav objektů, zejména starších domů
  • snižováním vzdušné vlhkosti pomáhá nepřímo odstraňovat plísně bující ve vlhkém prostředí; použitím za podmínek zvýšené vlhkosti, chrání obyvatele před jejich nepříznivým působením
  • ovládání přístroje je mechanické - dle mého názoru méně náchylné k pokažení než tzv. digitální
  • kostra přístroje je pevná, kovová
  • poměrně velká hmotnost na přenášení v místech překážek pro kolečka, jako jsou například schody; je to určitá daň za jeho nesporné výhody (výkonnost a provedení s vyšší hmotností přímo souvisí)

odvlhčovač využitelný jak v domácnostech (např. starších domech ale i novostavbách), tak v objektech jako jsou sklepy nebo garáže; přístroj je tzv. poloprofesionální (nejvýkonnější profesionální přístroje se využívájí k odvlhčování např. na stavbách)

Přidáno: 19. ledna 2012

Zakoupeno v GARTEKO

• Výborný výrobek.Je používán i v půjčovnách ,což hovoří za vše.

Ověřený zákazník Namir.cz

Přidáno: 30. září 2011

Zakoupeno v Namir.cz

• Vysoce výkonný přístroj, denně odsává kolem 6 l vody, vhodný spíše pro větších místností
  • Asi vyšší spotřeba proudu - zatím neumíme zhodnotit

Potřebovali jsme odsát vlhkost z místností a toto se podařilo, jsme spokojeni.

Jitka

Přidáno: 16. září 2011

Zakoupeno v GARTEKO

• po zkušenosti s vypůjčeným přístrojem jsem se ho rozhodla zakoupit pro vlastní potřebu i zapůjčení známým postiženým vodou, tak jak se to stalo nám
  • nemám zatím dost zkušeností

jsem spokojená, doporučuji

Přidáno: 14. srpna 2014