Midea/Comfee MD-10

Rozměry
452 x 350 x 275 mm
Displej

• Odvlhčuje skvěle.

Každý den vyléváme 2 plné nádobky vody.
    Takže funguje a časem se to snad projeví že nebudou vlhnout zdi a rosit se okna.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Odvlhčovač je kvalitní,je s nám dobrá a jednoduchá manipulace.
    • Je trochu hlučnější.
    • Chybí podrobnější český návod.
  • , zakoupeno v Tuzík.cz

• Odvlhčuje tak, jak má
    • Chybí český navod z kterého by jste pochopili jak s odvlhčovačem pracovat....

Objem kondenzační nádrže

• váha 11,5 [kg]
  • rozměry 452 x 350 x 275 [mm]
  • rozměry krabice: 500 x 394 x 321 [mm]
  • délka kabelu včetně zástrčky 1,5 [m]
  • 3 roky záruka. Černobílý oblý odvlhčovač Comfee ve verzi MD s kapacitou odvlhčení 10 litrů za 24 hodin pomůže s problémy s kondenzací vody, tvorbou plísní či zatuchlým pachem. Odvlhčovače od Midea jsou vybaveny přiměřeně velikou nádrží na vodu a protiprachovým filtrem, který je možno vyjmout a vyčistit. Konstantní hladina vlhkosti je zajištěna pomocí zabudovaného senzoru vlhkosti. Použití je zvláště užitečné v koupelnách, sklepích, prádelnách, kuchyních a špatně ventilovaných místnostech. Vhodné k vysoušení po malování, zatopení sklepů apod. Relativní vlhkost vyšší než 65% má negativní vliv na lidský organismus a zvyšuje riziko tvorby plísní.

Vlastnosti:

• rozměry krabice: 500 x 394 x 321 [mm]
  • délka kabelu včetně zástrčky 1,5 [m]
  • 3 roky záruka.

• Odvlhčuje skvěle.

Každý den vyléváme 2 plné nádobky vody.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Odvlhčovač je kvalitní,je s nám dobrá a jednoduchá manipulace.
    • Je trochu hlučnější.
    • Chybí podrobnější český návod.
  • , zakoupeno v Tuzík.cz

• Odvlhčuje tak, jak má
    • Chybí český navod z kterého by jste pochopili jak s odvlhčovačem pracovat....
  • , zakoupeno v EURONICS

• Pro mne super.

Vyhovuje ve všech směrech.

• , zakoupeno v HP TONERY.EU

• výborný efektivní stroj na odvlhčování - výborná účinnost
    • hluk

koupil jsem na základě dobrých recenzí, jednoduché ovládání, malá spotřeba energie

• , zakoupeno v tomados

• funguje perfektně (podle množství vody co vylívám každý den)
    • jak podle zobrazení na vlhkoměru odvlhčovače tak i ma vlhkoměru který je v místnosti
    • hlučnost mého odvlhčovače je poněkud větší. Nějak mi rezonuje nějaký kousek plastové části přístroje. Jestli zvuk nezmizí asi budu reklamovat.

výhody:
    - jednoduché ovládání
    - zobrazení okamžité vlhkosti na display
    - možnost připojení a odvádění vody přímo do odpadu
    - možnost spínat externím časovačem

• Výkon
    • Hezký
    • Odvlhčuje pěkně
    • Manuál k přístroji velmi velmi stručný, ještě, že se dá na netu stáhnout obsáhlejší verze
    • Celkem hlučný, ale za tu cenu...

Potřeboval jsme koupit nějaký ne moc drahý odvlhčovač vzduchu a tam jsem si vybral tento výrobek, za tu cenu dělá svou práci, je sice trochu hlučnější ale za tu cenu je to přijatelné dobrý poměr cena/kvalita. Čištění je taky celkem snadné, jsem s tímto výrobkem spokojen

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• je výkonný, byli jsme překvapeni jeho účinností, jsme s ním moc spokojeni a je tichý
    • chtěli jsme něco co se hodí do bytu, nebylo to velké a drahé, tento výrobek je přesně co jsme hledali

Je výhodný pro jeho velikost a cenu
    Snadno se přemístí z pokoje do pokoje a je tichý
    Použití je jednoduché a opravdu za pár hodin vidíte výsledek
    Doporučili bychom ho každému kdo zápasí s plísní např. v koupelnách, je opravdu výborný
    Neměnili bychom , jsme opravdu spokojeni

• , zakoupeno v Alza.cz

• Spokojenost, perfektně plní svou funkci
    • Poněkud hlučnější, spát se při něm nedá

Za málo peněz hodně muziky:-)

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Za rozumný peníz
    • 3-letá záruka !!!!
    • Celkem dobrý design a zpracování
    • Digitální ovládání - velmi intuitivní
    • Funguje
    • Korektní přístup a jednání technika v Pentě (dodavatel pro ČR)
    • Kolečka pro snadný přesun
    • Integrovaný (oplachovatelný) filtr nasávaného vzduchu se mi jeví nezničitelný (tam, kde se však kouří použitelnost vidím tak max. 2 měsíce)
    • Tvar nádobky není ideální, ale nejedná se o zásadní problém
    • Celkem hlučný (jako všechny ostatní...)
    • Žere elektriku (jako všechny ostatní...)
    • V místnosti byl cítit velmi mírný zápach - ale po několika hodinách provozu už je to dobré

Za ty peníze celkem slušný NĚMECKÝ stroj z ČÍNY s tříletou zárukou a elektronickým ovládáním
    Dlouho mi trvalo, než jsem dohledal zastoupení pro ČR
    Možnost automatického provozu pro zvolenou zadanou hodnotu vlhkosti ve střídavém rytmu (odvlhčení - po dosažení požadované hodnoty vypnutí)
    Zapnuto cca 4 hod a efekt je znát
    Zatím jsem hodně spokojen - uvidíme, co za tři roky...