Midea/Comfee MDT-10DKN3

• dobrý výkon za příznivou cenu
  • , zakoupeno v 123shop.cz

• výborná výkonnost
    • dosud jsme spokojeni a neshledali jsme žádný nedostatek

doporučuji tento produkt zakoupit, i my jsme ho koupili na doporučení spokojeného synovce.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Příkon
220 W
Rozměry
330 x 420 x 260 mm

Odvlhčovač Midea/Comfee MDT-10DKN3 10l/24hOdvlhčovač MDT-10DKN3 10l/24h předchází problémům s kondenzací vody, tvorbě plísní či zatuchlého pachu. Použití je zvláště užitečné v koupelnách, sklepech, prádelnách, kuchyních a špatně ventilovaných místnostech. Relativní vlhkost vyšší než 65% má negativní vliv na lidský organismus a zvyšuje riziko tvorby plísní. Odvlhčovače od Midea jsou vybaveny přiměřeně velikou nádrží na vodu a protiprachovým filtrem, který je možno vyjmout a vyčistit. Konstantní hladina vlhkosti je zajištěna pomocí zabudovaného senzoru vlhkosti.

Vlastnosti:

• funkce autorestart
  • autoodmražení
  • pohodlná rukojeť
  • LED displej
  • výkonné odvlhčování
  • průsvitný indikátor vodní hladiny
  • možnost stálého odvodu vody
  • omyvatelný filtr

• hladina hluku 45 [dB]
  • pracovní teploty 4°C - 32°C
  • váha 15 [kg]
  • rozměry 330x260x420 [mm]
  • 3 roky záruka.Technické informace:Autorestart: Ano Barevné provedení: Bílá Displej: Ne Hlučnost (dB): 45 Hmotnost (kg): 15 Indikátor vodní hladiny: Ano Objem nádoby na vodu (l): 1,5 Odvod kondenzátu: Ano Ovládání: Mechanické Prachový filtr: Vyjímatelný, omývatelný Příkon (W): 220 Rozměry Š x V x H (mm): 330 x 420 x 260 Výkon odvlhčovače (l/24h): 10

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• dobrý výkon za příznivou cenu

• Odebira hodne vlhkosti
    • zatim nic

Ja ho koupil asi pred 4 lety do koupelny kde je vysoka vlhkost zejmena po prani a koupani, az 95%. Tento dehumidifier se zapne na zasuvce na NT (nizky tarif elektriny) a bezi denne 8 hod. Kazdy 1 az 2 dny vyprazdnuji nadobku 1,5L. Zatim funguje vyborne. Hlucnost mi nevadi, koupelna je v zadni casti domu.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• výborná výkonnost
    • dosud jsme spokojeni a neshledali jsme žádný nedostatek

• Splnil má očekávání.
    • Sníží výrazně vlhkost v místnosti.
    • Vysoká míra odvlhčování.

Používám především v ložnici, kde máme vyšší vlhkost. Než jsme začali používat odvlhčovač, i přes časté větrání jsme měli v zimních měsících v ložnici plíseň. Nyní máme ložnici již bez plísně. Dále také používám při sušení prádla. Prádlo suším v jedné místnosti v rámci bytu, prádlo je mnohem rychleji suché, než dříve.

Používám pár dní a zatím spokojenost. Nechávám běžet přes noc a ráno vylévám přes 1l vody. Jakou zde máme vlhkost bohužel nevím. Hlučný nijak extra není, přibližně jako normální ventilátor na přitápění.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• rychlost a spolehlivost nákupu
    • vyhovují mi uváděné parametry
    • --

v porovnání se srovnatelnými výrobky je příznivá cena
    zatím po krátkém provozu splňuje očekávání

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Opravdu funguje, dostatečný výkon
    • malinko hlučnější, chybí regulace ventilátoru

Splnil očekávání

• hlučnost, nepřesný návod k obsluze, po půl roce provozu přestal odvlhčovat. Hlučnost lze přirovnat k hluku ventilátoru.

Německá kvalita neznamená, že je to super kvalita. Osobně si myslím, že kdyby to dělala nějaká česká firma, tak to bude určitě kvalitnější výrobek. Nejsem spokojen-hluk, slabý výkon, nepřesnný návod, poruchovost.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Kvalitní
    • cena rozumná a odvlhčuje moc dobře zhruba po 5hodinách je vidět již změna
    • hlučnější
    • zhruba stejně jako zapnutý pc

Mámé plesnivé tapety, sedačku koupily jsme tento odvlhčovač a po 2dnech byla nádržka plná. Jsem moc spokojená cena není moc vysoká a výsledky za to stojí. Tapety jsou suché plísen též mizí a i se lépe dýchá. Máme nastaveno na 40% vlhkosti a jede téměř furt. Určitě bych doporučila. Samozřejmě my je jasné čím dražší tím lepší. No pokud má člověk hluboko do kapsy je opravdu vhodný. Nemá vlhkoměr. My nanoc vypínáme a běží celí den asi bych při něm neusnula, ale jinak to není moc hlučné.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Cena, velikost, madlo na přenášení a kolečka.
    • Nefunguje automatická regulace sepnutí při určité vlhkosti v místnosti, při otáčení knoflíku zabere v místnosti, kde je 80% vlhkost až na nastavení 30% ...což je dost velká odchylka!

Již bych nezakoupila, při celodenním provozu, vlhkosti přez 80% a teplotě v místnosti 23 stupňů celsia odvlčil do nádobky celkem 2l, takže velká spotřeba energie a účinek téměř nulový. Po 14 dnech celodenního provozu stáhl vlhkost na kolísavých 74%. Regulace na automatické odvlčování nefunguje jak by měla, zkrátka, když nastavíte při vlhkosti 75% knoflík na 50%, nic se neděje (výrobce uvádí, že máte čekat 5min - nic se neděje ani po 5-ti hodinách), musíte natočit na 30%, nebo na stálý režim. Mrzí mne, že jsem nevrátila zpět ve 14denní lhůtě - čekala jsem na něj od dodavatele měsíc a při představě, že budu zase schánět nový jsem byla již otrávená. Svým způsobem odvlhčuje, ale není to žádný zázrak. Pokud potřebujete do novostavby něco výkoného, myslím, že najdete lepší techniku.