ROHNSON R-9310

• , zakoupeno v MALL.CZ

Necítíme žádné vlhko v místnosti,krásně vysušuje

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Výrobek mám týden, zatím jsem spokojená
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• maximálně účinný, splnil předpokládaný účel

8.9 kg
Příkon
220 W

ROHNSON R-9310

Odvlhčovač vzduchu ROHNSON R-9310 vhodný pro prostory do 45 m². Součástí odvlhčovače R-9310 je omyvatelný antibakteriální filtr, díky němuž je údržba velmi snadná. Odvlhčovač R-9310 disponuje časovačem, můžete si tak nastavit čas od 1-24 hodin.           Technické parametry:

Výkon odvlhčování (při 35°C a 80% RH): 10 litrů/den. Vhodné pro prostory do 45 m²

Typ ekologického chladiva R-134A. 2 nastavení rychlosti ventilátoru

• Kapacita zásobníku na vodu: 2,2 l
  • Provozní teplota: 5°C – 35°C

Světelná indikace plného zásobníku a funkce automatického vypnutí při naplnění

Omyvatelný antibakteriální filtr

Časovač 1 – 24 hodin. Příkon: 220 W

Nastavení vlhkosti (35 - 80%) a ukazatel relativní vlhkosti (%). Funkce nepřetržitého chodu. Ideální řízení nastavení vlhkosti při optimální teplotě – funkce smart

Funkce pro sušení prádla. Automatické uvedení do provozu po výpadku napájení

Tichý provoz. Kontinuální odvod kondenzátoru.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Necítíme žádné vlhko v místnosti,krásně vysušuje

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Výrobek mám týden, zatím jsem spokojená
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• maximálně účinný, splnil předpokládaný účel
    • trochu hlučný

• Dobrý odvlhčovací výkon (první den cca 5 litrů, nyní 3 litry za den).
    • Možnost zapnutí (od 1 hod. do 24 hodin po 1 hod.).
    • Slouží i jako větrák (dost i fouká).
    • Přesný ukazatel relativní vlhkosti (souhlasí s externím vlhkoměrem).
    • Možnost nastavení požadované relativní vlhkosti od 30 až do 80% po 5%.
    • Kolečka pro snadné přemisťování po bytě.
    • Jednoduše se ovládá.
    • Jeho výkon je vhodný pro menší pokoje v paneláku nebo domu.
    • Má poměrně tichý chod.
    • Záruka 4 roky (v e-shopu Chytry-obchod.cz)
    • Zatím nevím o ničem.

Hledal jsem odvlhčovač, který by snížil vlhkost v panelákovém bytě (problém s rosením oken v době mrazů). Používáme ho při nízké venkovní teplotě asi 14 dní a jsme s ním spokojeni. Vlhkost vzduchu v panelákovém pokoji prokazatelně sníží už během 2 hodin provozu (to rozhodně neplatí pro plastové odvlčovače na tablety, které jsme používali).
    Nádobku na vodu je možné snadno vyjmout, vodu vylít a nádobku zase zasunout.
    Jeho provoz je poměrně tichý (asi jako myčka), ve dne nám to nevadí, v noci přístroj nepoužíváme.
    Jeho výkon je vhodný do běžného pokoje v paneláku, můžeme ho snadno přenést do jiného pokoje, případně převézt na kolečkách.
    Má zabudovaný vlhkoměr, který uvádí možnou odchylku 5 %. Pro nás je podstatné, že po dvou hodinách provozu vylejeme vodu z nádržky a okna se nerosí. Takže jednoznačně doporučuji.