ROHNSON R 9410

Příkon
230 W

• tichý
    • rychle odsává vlhkost

Splnil očekávání - 5 let záruka!

hlučný, ale asi odpovídá ceně výrobku

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funguje k mé spokojenosti. Tichý chod, nádržka dostačující. Doporučuji.

Objem kondenzační nádrže

Provozní teplota 5–32 °C

Tichý provoz

Digitální ovládací panel

Zásobník s ukazatelem hladiny

Ukazatel hladiny zásobníku a automatické vypnutí při naplnění nádoby

Vyjímatelný a omyvatelný filtr

Příkon: 230 W

Nepřetržitý provoz

Paměť nastavení všech funkcí při výpadku napájení

Kontinuální odvodnění

Automatická funkce proti zamrznutí

Snadné uskladnění napájecího kabelu

Praktická rukojeť a kolečka pro jednoduchou manipulaci

• tichý
    • rychle odsává vlhkost

Splnil očekávání - 5 let záruka!

hlučný, ale asi odpovídá ceně výrobku

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funguje k mé spokojenosti. Tichý chod, nádržka dostačující. Doporučuji.

• Funguje
    • Spotřeba
    • Hlučnost
    • Chybí regulace výkonu

Výrobek jsem používal 3 dny ve svém bytě - překvapila účinnost, ale na druhou stranu ta hlučnost byla na tolik nepříjemná, že jsem výrobek vrátil. Hluk vzduchu proudícího přes žebra byl pro mne mírně za hranicí únosnosti a když se k tomu sem tam přidaly nějaké rezonance od kompresoru tak to znělo jak 20 let stará lednička :( Pokud to máte vmístnosti kde nejste tak s klidným srdcem - doporučuji. Do obyváku ne. Škoda, že nelze přepnout třeba na poloviční výkon :(

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hodně dobře u nás snižuje vlhkost
    • Celkem tichý (malý se ho nebojí)
    • Za mě nízká cena
    • Malá nádobka na vodu, nevydrží ani 24 hodin
    • Při plné nádobce začne hlasitě pipat (stačilo by jeden píp)
    • Nemá časovač

Potřeboval jsem snížit vlhkost a to se povedlo na jedničku.

• , zakoupeno v MALL.CZ

S výrobkem jsme zatím velmi spokojeni, zejména velmi tichý provoz a snížení vlhkosti funguje také velmi dobře.
    Doporučuji.