SENCOR SDH 70W

Rozměry
305 x 185 x 475 mm
Ionizátor

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• Škoda že se již nevyrábí, protože je lehký a levný.
  • , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Opravdu funguje
    • Ionizátor
    • Trošku hlučnější, ale za zavřenými dveřmi vůbec nevadí.
    • Mohl by obsahovat vlhkoměr, ale nevadí, mám externí.

Měli jsme hodně vlhké zdi a všude plísně, kterých se nešlo zbavit ani větráním a topením. Tablety samozřejmě nepomáhaly. Nyní zapnu každý den na pár hodin a vlhkost znatelně klesla. Každý den vyleju několik litrů vody. Díky ionizátoru se i lépe dýchá, vzduch není cítit plísní a zatuchlinou. Zatím používáme cca tři týdny, ale určitě je vidět zlepšení s problémy s vlhkostí. Asi bude ještě chvíli trvat, než vytáhneme ze zdí všechnu vodu, ale celkově jsem s výrobkem zatím spokojená. Doufám, že bude takto fungovat i nadále. Také jsem zvědavá, jak bude znát na spotřebě energie.

Uzaan pomocnik...

650 W
Rozměry
305 x 185 x 475 mm
Ionizátor

Odvlhčovač vzduchu SENCOR SDH 70W  s bezkompresorovou technologií má odvlhčovací kapacitu až 10 litrů denně. Odvlhčovač má automatické vypnutí v prípadě plné nádržky, která má kapacitu 3,5l. Možností odvlhčovače je použití jako sušák prádla ve dvou režimech  -Turbo a Saving. Umístěte odvlhčovač do místnosti do 130m3. Disponuje funkcí Ionizace a s klidným svědomím odvádějte vodu drenáží přímo do odpadu. Odvlhčovač SENCOR SDH 70W má bezpečnostní vypnutí při naplnění nádržky. Navolte si zapnutí s časovačem na 2/4/8 hodin. Motoricky výkyvná lamela pro směr proudění vzduchu.

Odvlhčovač vzduchu s bezkompresorovou technologií, Odvlhčovací kapacita10 litrů denně. Má automatické vypnutí v prípadě plné nádržky. Je také možnost odvlhčovač použít i jako sušák prádla ve dvou režimech (Turbo a Saving). 3,5 l nádržka na vodu

Vhodný pro místnosti 10 - 50 m2 (130 m3)

Provozní teplota 1 °C - 45 °C

Vstupní filtr

Ionizace

Možnost odvodu vody drenáží přímo do odpadu

Automatické vypnutí a signalizace v případě plné nádržky

Časovač (2/4/8 hodin)

Tři režimy provozu (vysoký výkon, nízký výkon, automatický režim)

Motoricky výkyvná lamela pro směr proudění vzduchu

Může fungovat i jako sušák prádla ve dvou režimech (Turbo a Saving)

Rukojeť pro přenášení

Automatické zastavení v případě naklonění/převržení

Příkon 650 W

Hlučnost 45 - 51 dB

• Rozměry (šířka x hloubka x výška): 305 x 185 x 475 mm
  • Hmotnost: 5,7 kg

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• Škoda že se již nevyrábí, protože je lehký a levný.
  • , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Opravdu funguje
    • Ionizátor
    • Trošku hlučnější, ale za zavřenými dveřmi vůbec nevadí.
    • Mohl by obsahovat vlhkoměr, ale nevadí, mám externí.

Uzaan pomocnik...

• , zakoupeno v 4home.cz

• tichý
    • jištění vypnutí při plnosti
    • lehký
    • pohotový

vybrala jsem ho z důvodu ceny, neměla jsem zkušenosti s obdobným zbožím
    jednoduchost užívání je dobrá
    pokud mají malé potíže s vlhkostí, tak ano, není to profi odvlhčovat, pouze na menší potíže

• splnil očekávání
    • poměr výkon cena super

velká spokojenost

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Jsem velice spokojen

• , zakoupeno v OK Computers

jednoduché ovládání a hezký vzhled výrobku

• ionizace, cena, celkem pozitivní recenze
    • škoda, že nemá vlhkoměr
    • dále je škoda, že není blíže vysvětleno sušení prádla, nechápu totiž, zda při této funkci pouze fouká teplý vzduch nebo se i odvlhčuje, nějak to pro mě nemá logiku

Koupili jsme si starý domek, který má smíšené zdivo. Při celkové rekonstrukci jsme vyměnili okna za plastová, což asi domek nemohl zvládnout a i když jsem často větrala, používala mikroventilaci, začala se místy objevovat plíseň a věci ve skříni páchli zatuchlinou. Po nastudování různých názorů na věc jsme si zkusmo zapůjčili profi vysoušeč a bylo líp. Cena zapůjčení je však celkem vysoká a tak jsme se rozhodli pro koupi vlastního přístroje. A udělali jsme dobře. Po cca měsíčním užívání jsem už vylila asi 15 l vody (prádlo musím sušit doma), vlhkost v obýváku se nyní pohybuje cca kolem 50 - 55% a daří se tak udržet. V ložnici,která byla nejhorší, je nyní ráno kolem 70 % a při spuštění přístroje jsem naměřila už i jen 55 %, což se nikdy před tím nepodařilo. Přístroj teď již ani nepouštím každý den. A protože i ionizuje = ozdravuje vzduch, jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Odvlhčuje i při nižších teplotách
    • Vlhkost pod 35%
    • Odvlhčuje skvěle , možnost vývodu do odpadu (nádoby) hadička prům. 10 mm d.3 m.
    • Po dvou dnech začal drnčet ventilátor (na High) na Low je to lepší
    • Po pěti dnech nefunkční. Stále přístroj vypíná ochrana Check Filter i když je filtr čístý, nový.

žádné
    počkám na reklamaci
    jinak spokojenost.
    SENCOR, někdy dobrý, někdy závadný, dnes jsem Černý Petr jáááá. Měl jsem koupit zn. DOMO.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Pracuje přesně podle návodu, spokojenost
    • Trošku hlučnější

Máme ho krátce, zatím pracuje podle našich požadavků