Trotec TTK 29 E

Časovač
Ionizátor
Režim pro sušení prádla

• , zakoupeno v Gavri.cz

To co jsem potřeboval to splňuje.
    Vadí mi, že nejsou dodávána transportní kolečka.

• , zakoupeno v Gavri.cz

• Výkonný, dobrá manipulace, hlučnost ventilátoru v mezích normy. Zatím ještě krátká doby pro více zkušeností. Teprve vysoušíme vlhkou zeď po zatečení, ale určitě využijeme i při sušení prádla.

Nezjistil jsem.

490 x 365 x 220 mm
Časovač
Ionizátor
Režim pro sušení prádla

Výkonný a jednoduchý domácí odvlhčovač. Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat). Odvlhčovací výkon 10l/24hodPředfiltr. Sušení prádla v bytě. Trotec TTK 29 E má 2 nastavitelné lamely, které umožňují nasměrovat proud vzduchu na sušák s prádlem a tímto umělým vánkem šetrně suší prádlo tak, aby rovnováha vaší domácnosti nebyla narušena. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 29 E je vhodný k vysoušení vlhkého zdiva v bytě a domácnosti, dále do koupelen, ložnic, prádelen, šaten, sportovních a wellness center, do kanceláří apod. Domácí odvlhčovače vzduchu pomáhají lidem se zdravotními potížemi dýchacích cest - astmatikům, alergikům, starším osobám i rodinám s dětmi.

Parametry odvlhčovače Trotec TTK 29 E

• Odvlhčovací výkon: 10 l / 24 hod (32°C/80% r.v.), 8,56 l / 24 hod (30°C/80% r.v.)
  • Technologie: kompresor
  • Vzduchový průtok: 110 m3/hod (maximální výkon)
  • Orientační velikost místnosti: dle výrobce: do 15 m2, dle testu Gavri: do 22 m2
  • Maximální příkon: 250 W
  • Hlučnost: maximálně 43 dB
  • Provozní podmínky: teplota vzduchu: 5°- 32°C, vlhkost vzduchu: 20% - 80%
  • Časovač: není
  • Objem nádrže: 2,3 l
  • Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz: ano, průměr hadice: 11,5 mm
  • Funkce sušení prádla: ano
  • Filtry pro čištění vzduchu: permanentní předfiltr
  • Ionizátor: ne
  • Funkce navíc: Automatické odmrazování. Automatické vypnutí při plné nádrži
  • Automatické udržování vlhkosti: ano, odvlhčovač se zapíná a vypíná podle aktuální vlhkosti
  • Transport: plně mobilní, má úchyty pro snadné přenášení
  • Hmotnost: 11 kg
  • Rozměry: 49 x 36,5 x 22 cm
  • Délka přívodního kabelu: 1,8 m

Dokumenty

• , zakoupeno v Gavri.cz

To co jsem potřeboval to splňuje.
    Vadí mi, že nejsou dodávána transportní kolečka.

Nezjistil jsem.

• Opravdu fungue
    • Hezký design
    • Suší prádlo
    • Hlučnější
    • Stejná hlučnost při nejmenším stupni i nejvyšším
  • , zakoupeno v Gavri.cz

Ihned po vybalení jsem zařízení zprovoznil, funkce bez problémová, ovládání jednoduché.
    První den provozu se snížila vlhkost v bytě o 15% ze 65%!
    Nyní udržuji vlhkost na úrovni 48-50%.
    Automaticky udržuje tuto hladinu, vždy jen na pár minut zapne. Funguje jako "termostat".
    Jsem velmi spokojen. Byla to dobrá koupě.
    Jediné negativum je mírná hlučnost ventilátoru, ale bez něho by to nefungovalo, s tím jsem počítal.

• Odvlhčovač nám doma pomohl s mlžením oken v zimě i s výskytem plísní. A prádlo máme také rychleji suché. Více v recenzi....

Zobrazit celou recenzi na www.mamou-stylove.cz

• - spolehlivě zbaví byt vlhkosti
    • - prádlo díky němu usychá rychleji
    • - jednoduše funguje
    • - hlučnější

Odvlhčovač splnil vše, co jsem od něj čekala. Pomohl nám doma s mlžením oken v zimě i s výskytem plísní. A prádlo máme také rychleji suché.