Trotec TTK 30 S

Automatické vypnutí při plné nádržce
Rozměry
510 x 320 x 160 mm

• , zakoupeno v Gavri.cz

Produkt jsme zakoupily kvůli vlhkosti v bytě a dalších problémech. Co jsme ho zapnuli, vlhkost v bytě se značně snížila. Prádlo suším v bytě a s pomocí Trotecu mám prádlo do druhého dne skoro usušené a místnost není cítit vlhkostí. Snadné ovládání a přenášení pomocí držadla. Já za sebe jsem moc spokojená. To, co jsem od výrobku očekávala , tak splnil.
    Zápor nevím, máme ho chvilku.

Výhoda

210 W
Automatické vypnutí při plné nádržce
Rozměry
510 x 320 x 160 mm

Úzký odvlhčovač vzduchu pro vlhkost až 100%. Odvlhčovací výkon 12l/24hod. Automatickou regulaci vlhkosti. Úsporný chod. Sušení prádla. Vzduchový omyvatelný předfiltr zachycuje hrubé nečistoty, které by jinak pronikly do přístroje a zkrátily jeho životnost. Má úsporné tvary, které maximalizují jeho skladnost. Hodí se do běžných pokojů v bytě i v domě, a také do komor, spíží, prádelen, předsíní, koupelen, sklepů, garáží apod. Bez problémů odvlhčí vlhké zdivo díky vzdušnému průtoku 100m3/h, který běžně naleznete u odvlhčovačů pro výrazně větší místnosti. TTK 30 S je kompresorový odvlhčovač. TTK 30 S má automatickou funkci odmrazování kondenzátoru. Pro automatické udržování vlhkosti lze dokoupit hygrostat do zásuvky Trotec BH30.

Parametry odvlhčovače TROTEC TTK 30 S

• Odvlhčovací výkon: 12 l / 24 hod (32°C/80% r.v.) 10 l / 24 hod (30°C/80% r.v.)
  • Technologie: kompresor
  • Vzduchový průtok: 100 m3/hod (maximální výkon)
  • Orientační velikost místnosti: dle výrobce: do 15 m2, dle testu Gavri: do 22 m2
  • Maximální příkon: 210 W
  • Hlučnost: maximálně 40 dB
  • Provozní podmínky: teplota vzduchu: 5°- 35°C, vlhkost vzduchu: 49% - 100%
  • Časovač: není
  • Objem nádrže: 1,6 l
  • Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz: ano
  • Funkce sušení prádla : ano
  • Filtry pro čištění vzduchu: předfiltr proti prachu, pylu apod.
  • Ionizátor: ne
  • Funkce navíc: Aut. odmrazování. Aut. vypnutí při plné nádržce
  • Automatické udržování vlhkosti: ne. Lze dokoupit hygrostat do zásuvky Trotec BH30
  • Transport: plně mobilní, držadlo pro snadné přenášení, pogumované nožky
  • Hmotnost: 9,1 kg
  • Rozměry: 51 x 32 x 16 cm
  • Délka přívodního kabelu: 1,8 m

Dokumenty

• , zakoupeno v Gavri.cz

Zápor nevím, máme ho chvilku.

Výhoda

skladný, přenosný, vcelku tichý provoz

• , zakoupeno v Gavri.cz

• malý, skladný, nízká spotřeba, výkonný, funguje, jak má - splnil očekávání
    • není těžký a lze ho dobře přepravit, k úplné dokonalosti už asi chybí jen kolečka:)