Trotec TTK 72 E

Rozměry
550 x 330 x 185 mm

vše funguje jak má

• , zakoupeno v Gavri.cz

• Perfektní, za prvních 24 h odsál cca 15 l vody při vlhkosti vzduchu 83%...a stejně funguje i dál, rozhodně mohu jen doporučit... není úplně bezhlučný, ale není to nic strašného,navic my ho máme ve sklepě, takže to ničemu nevadi
    • Zatím o žádné nevím

Rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v Gavri.cz

S výrobkem jsme naprosto spokojeni, splnil naše očekávání. Výrobek všem doporučujeme.

Určení
320 W
Automatické vypnutí při plné nádržce
Rozměry
550 x 330 x 185 mm

Výkonný odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 72 E do bytu (sušička prádla) 24 l / 24 hod (32°C/80% r.v.), předfiltr pro čištění vzduchuhydrostat, časovač a defrost - automatické odmrazování kondenzátoru. Pro dosažení nejlepšího účinku by měla být sušička vzduchu v provozu v uzavřené místnosti, aby vzduch cirkulující dveřmi (oknem, klimatizací) nepřinášel novou vzdušnou vlhkost. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 72 E je vhodný k vysoušení vlhkého zdiva v bytě a domácnosti, také do koupelen, ložnic, prádelen, šaten, sportovních a wellness center, do kanceláří apod. Sušičky vzduchu jsou proto velmi užitečná k tomu, abyste množení plísní předešli, popřípadě se jich po mnohaletém boji s nimi úspěšně zbavili.

Parametry odvlhčovače Trotec TTK 72 E

• Odvlhčovací výkon:  20 l / 24 hod (30°C/80% r.v.)
  • Technologie: kompresor
  • Vzduchový průtok: 195 m3/hod (maximální výkon)
  • Orientační velikost místnosti: dle výrobce: do 50 m2
  • Maximální příkon: 320 W
  • Hlučnost: maximálně 48 dB
  • Provozní podmínky: teplota vzduchu: 5°- 32°C, vlhkost vzduchu: 30% - 80%
  • Časovač: automatické vypnutí
  • Objem nádrže: 5,5 l
  • Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz: ano
  • Funkce sušení prádla: ano
  • Filtry pro čištění vzduchu: permanentní předfiltr
  • Funkce navíc: Aut. odmrazování.  Aut. vypnutí při plné nádržce. Barevný LED ukazatel vlhkosti vzduchu
  • Automatické udržování vlhkosti: ano, odvlhčovač se zapíná a vypíná podle aktuální vlhkosti
  • Transport: plně mobilní: úchyty pro přenášení, kolečka
  • Hmotnost: 14 kg

Rozhodně doporučuji

• velká nádrž
    • Hlučnější
  • , zakoupeno v Gavri.cz

Dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Jednoduchá obsluha, spolehlivý výkon a relativně tichý chod.

• , zakoupeno v Gavri.cz

Vedle nabídky produktů velmi dobře popsané důvody pro i proti koupi přístroje

• Objemná sběrná nádoba
    • Možnost přímého odtoku
    • Ucho k přenášení sběrné nádoby
    • Nepřetržitý provoz
    • Dobrý výkon
    • Přijatelná délka kabelu
    • Ne zrovna přesně se zastavuje na zadanou vlhkost. Např. když je nastaveno 50, tak se někdy zastaví na 52 a někdy jede třeba i při 47
    • "Blbě" se nádoba strká zpět
    • Sběrná nádoba by snesla lepší vylévací otvor, bo při větším náklonu dojde k výtokům ze "spár"
  • , zakoupeno v ProAlergiky.CZ

Předchozí odvlhčovač jiné značky po 5 letech dosloužil, tento vybrán místo něj. Rozhodovala jsem se mezi Sinclair a Trotec, nakonec zvolen Trotec a snad správně. Oproti starému horší filtr a nepohodlné vylévání nádržky s vodou, ale asi se nechá na to zvyknout. Jinak spokojenost. Hlučnost lepší, než starý, ale být s ním v jedné místnosti i tak nedoporučuju :D Snadné nastavení, využívám jak sušení prádla, tak trvalé nastavení % vlhkosti, kdy se sám při překročení dané hranice zapne. Využívám v prostoru 35 m2 (výška stropu 3 m) a naprosto dostačuje.

• zbavil nás problémů
    • hezký vzhled
    • není příliš hlučný
    • vzduch v místnosti je lepší

Přestože doma pořád nemáme požadovanou vlhkost, s tímto odvlhčovačem jsme se zbavili plísní a orosených oken. Také sušení prádla v zimě netrvá týden jako dřív, ale většina uschne přes noc - zavřené s odvlhčovačem v menší místnosti. Po 24 hodinách někdy vyléváme i plnou nádrž (podle specifikací cca 5 l vody) a je to znát i na kvalitě vzduchu.

• , zakoupeno v Gavri.cz

• Odvlhčovač vzduchu jsme koupili za účelem sušení prádla v prádelně a zcela splnil naše očekávání. Prádlo je po pověšení brzy suché a bez nepříjemného zápachu.